Elios Holidays Hotel 3* - Neo Klima, Skopelos

ЛЕТО 2022

Услуга

BB
доплата за НВ и Soft All

Оддалеченост од плажа

500 метри

Грција

Острови>Скопелос

АКЦИЈА 7=6 ВАЖИ ЗА СИТЕ ПЕРИОДИ И ЗА ДОПЛАТИ

5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.05.2022

НЕ Е ДОЗВОЛЕНА КОМБИНАЦИЈА НА ПОПУСТИТЕ

Elios Holidays Hotel 3* се наоѓа во Нео Клима, едно од најатрактивните села на Скопелос. Го чинат 4 згради опкружени со борова шума. Има 60 соби (Double Standard Rooms, Studios & Apartments), сите опремени со клима уред, ТВ, мини кујна /освен во двокреветните соби/, мини фрижидер, бежичен интернет, балкон. За најмалите е во понуда и базен. Хотел е на  500 m од плажите Ammos и Hovolo. Автобуската станица пред хотелот лесно ќе ве поврзе со блиските плажи Kastani и Milia, позната од филмот “Mamma Mia”. Хотелот нуди ресторан, бар покрај базенот, интернет, базен. Дозволен бесплатен престој за домашни миленици /со најава/. 

Поради често менување на цените и висината на попустите од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

02 3051 905

070 399 359

070 279 395

Работно време: пон – пет /10:00 – 18:00/

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цените се во евра, плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

Туристичка такса се плаќа на лице место, по соба на ден и зависи од категоризација на хотелот

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

POLISTILO SPITI – Polihrono, Kassandra

LEMAR – Sarti, Sithonia

MATINA – Leptokarija, Pieria

Aparthotel MOUNT – Kopaonik

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel