Mediterranean Resort Hotel **** - Paralia Katerinis, Pieria

ЛЕТО 2023

Услуга

BB / НВ

Оддалеченост од плажа

100 метри

Грција

Олимпска Регија>Хотели

For all bookings made from 21/08/2023 until 31/08/2023 25% Discount for STAYS from 10/09/2023 – 31/10/2023

Additional Offer -5% for reservations made from 21/08/2023-31/08/2023 for stays 10/09/2023-17/09/2023

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Хотелот е на саму неколку чекори од плажа. Реновиран 2015 г. Вкупно 68 соби.

Нуди внатрешен и надворешен базен, џакузи со доплата, бесплатен бежичен интернет во лобито и покрај базенот, сала за конференции, сауна со доплата, теретана, бар, кафетерија, ресторан. Лежалки на плажа со доплата.

Собите имаат балкон, сеф, фен, фрижидер, клима, сателитска ТВ, телефон, интернет.

*Прилагоден за лица со попречена мобилност.

Поради често менување на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

Понеделник-петок /10:00-18:00/

СЛИКИ И УСЛОВИ

 такса за престој се плаќа на лице место

Cancellation policy:                                                                                                                                                                                            

01/04-13/04, 18/04-19/05 & 09/10-31/10:
• 4 days before arrival, 50%
• 3-1 days before arrival, 90%

14/04-17/04, 20/05-23/06 & 18/09-08/10:
• 8-4 days before arrival, 50%
• 3-1 days before arrival, 90%

24/06-21/07 & 28/08-17/09:
• 11-4 days before arrival, 50%
• 3-1 days before arrival, 90%

22/07-27/08:
• 15-4 days before arrival, 50% .
• 3-1 days before arrival, 90%

No show or early departure for all periods, 100%

Можеби ќе Ви се допадне

Aparthotel HELLAS *** – Paralia, Pieria

TASOS 1 – Nea Flogita, Solunska regija

ANGELA – Nea Vrasna, Strimonikos

MERI – Nei Pori, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel