Martha's Haus **** - Gerakini, Sithonia

ЛЕТО 2023

Услуга

HB

Оддалеченост од плажа

На плажа

Грција

Халкидики>Ситонија>Хотели

20% ПОПУСТ ДО 28.02.2023 ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ЗА ПРЕСТОЈ ОД 12.05-31.05.2023 И 01.10-15.10.2023

15% ПОПУСТ ДО 28.02.2023 ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ЗА ПРЕСТОЈ ОД 01.06-30.09.2023

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Martha’s Haus е хотел со 4* лоциран на песочна плажа блиску до Геракини.  Опкружен е со маслинови дрвја и многубројни цветни градини и овошни дрвја. Семмејството, во чија сопственост е ќе се погрижи да имате пријатен и релаксирачки одмор. Хотелот нуди: бесплатни лежалки и чадори на плажа, а ла карт ресторан, барови, терен за коѓарка, изнајмување на автомобили и велосипеди, детско игралиште, детски базен, базен, паркинг, ресторан, пинг понг, бежичен интернет. Вкупно 49 сместувачки единици: Стандард студио за 2-4 лица /нереновирано, брачен кревет, единечен кревет и камп кревет на расклопување, балкон, мал фрижидер, клима, телефон, бежичен интернет, сеф на рецепција, ел. бокал за кафе/чај/, супериор студио за 2-4 лица /реновирани 2011та год., брачен кревет, софа на расклопување, две простории без врата, клима, мини бар со доплата, клима, балкон, сеф, ТВ, телефон, бежичен интернет/ и Фамилијарни соби за 2-5 лица /на приземје, две простории, брачен кревет и два единечни и софа на расклопување, мини бар со доплата, клима, балкон, телефон, сеф, ТВ, бежичен интернет.

Поради често менување на цени од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

Од понеделник – петок /раб. време 10-18ч/

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин 100% од вкупната сума во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. 

Туристичка такса се плаќа на лице место, 3 еур по соба на ден

Cancellation policy
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 8-14 days before check-in 25% of total amount

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel RILA **** – Borovets

PETRINA 1 – Hanioti, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel