Kastro Maistro *** - Ag. Ioannis, Lefkada

ЛЕТО 2024

УСЛУГА

ВВ

Оддалеченост од плажа

600 метри

Грција

Острови>Лефкада

Special Offer -30% for reservations made from 01/07/2024-15/07/2024 for stays 05/07/2024-24/09/2024 in selected room types and all boards

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Комплексот е на 600 м оддалеченост од плажа во Агиос Јоанис. Идеална локација за истражување на преубавите плажи на Лефкада, а близината на главниот град, за прошетки, пазарење, ноќниот живот се дополнителен бенефит и причина да го одберете баш ова место за летување. Го препорачуваме на оние кои сакаат, пред се квалитетно сместување и активен одмор, кои доаѓаат на Лефкада исклучиво со сопствен превоз. Сместувачките капацитети се реновирани 2016 год. и имаат преубав панорамски поглед кон морето

Содржини: базен, бар покрај базенот каде се сервира појадок, паркинг, скара, бежичен интернет, рецепција

Соби: балкон, клима, сателитска ТВ, опремена кујна /фрижидер, ел. шпорет/, бебешко креветче /на барање/

ONLINE ПРЕБАРУВАЧ

 

 

070 399 359

070 279 395

пон-пет /10-18/

ГАЛЕРИЈА

За валидна резервација е потребна уплата од мин 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање. Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден.

Таксата се плаќа на лице место и зависи од категоризација на објектот.

 

 

 

Можеби ќе Ви се допадне

MARE MONTI – Sarti Beach, Sitonija

Hotel i Konačište JUNIOR *** – Brzeće, Kopaonik

Hotel TROPICAL **** – Hanioti, Kassandra

DAFNI – Vrasna Paralia, Strimonikos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel