Haus am Roemerbad *** - Bad Kleinkirchheim

ЗИМА 2022 / 2023

Услуга

НАЕМ

Локација

100 m од ски лифтот

Avstrija

Bad Kleinkirchheim

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАН ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА

СМЕНИТЕ СЕ САБОТА НА САБОТА ИЛИ НЕДЕЛА НА НЕДЕЛА

Haus Am Roemerbad *** нуди апартманско сместување и се наоѓа во непосредна близина на познатите Termi Roemerbad и на само 100 m од гондолата Kaiserburg (одлична појдовна точка за скијање на светски познатата ски патека Franz Klammer). Најблиската продавница е на 1000 m, а од центарот на местото е на 50 m. Сите апартмани се уредени во едноставен австриски стил и имаат опремена кујна, дневна соба со ТВ, спални соби со балкони со поглед кон планинските врвови. Тука се и лифт, бесплатен паркинг, а ски бус тргнува пред објектот. Објектот е покриен со бежичен интернет.
Апартман тип A за 2-4 лица (55 m2) – Апартманот се состои од две простории спална/дневна соба со опремена кујна (фрижидер, шпорет со рерна, кафемат, тостер), купатило, балкон. Дневна соба има кауч на развлекување за две лица, спална соба е со брачен или два единечни кревети.

Цените се од информативен карактер и секогаш проверете ја директно во агенција!

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна комплетна уплата во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден.

Напомена: Цените се од информативен карактер и секогаш проверете ги директно во агенција.

Барање за резервација

Слични понуди

KONSTANTINA – ALEXANDROS – Parga, Jonski Breg

SAVAS – Nea Flogita, Solunska regija

FILIPOS – Leptokarija, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel