Hanioti Grandotel **** - Hanioti, Kassandra

ЛЕТО 2023

Услуга

HB

Оддалеченост од плажа

На плажа

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

20-30% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.07.2023
*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Лоциран на самиот морски брег, веднаш до паркот во Ханиоти, Grand Otel нуди сместување во зграда од две крила, ресторан, бар и базен со помали димензии. Лежалките и чадорите на плажа се со доплата. На неколку чекори од хотелот е центарот на Ханиоти со продавници, ресторани и барови. Сите сместувачки единици се климатизирани, со балкони, мал фрижидер, телефон, ТВ и интернет. Помошен кревет е камп на расклопување, софа на расклопување,или кревети на кат. Бебешко креветче е со доплата. Dress code е задолжителен за време на оброците. Хотелот има лифт, детско игралиште, интернет, паркинг /со доплата/.

ПОРАДИ ЧЕСТИТЕ МЕНУВАЊА НА ЦЕНИТЕ ОД СТРАНА НА ХОТЕЛИТЕ

ВЕ МОЛИМЕ ЗА ИСТИТЕ ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ НА

070 399 359

070 279 395

artoftravel.mk@gmail.com

Работно време: пон-пет /10:00-18:00/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

 курс 1 еур=62 ден

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

Cancellation policy
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

STEFANIA – Nikiti, Sithonia

THE ROYAL GRAND Hotel *** – Kanoni, Corfu

ALEXANDRA 2 – Nikiti, Sithonia

AKIS – Sarti, Sithonia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel