Dolce Attica Riviera Hotel (ex Mare Nostrum) **** - Vravronos, Atika

ЛЕТО 2023

УСЛУГА

BB / HB

Оддалеченост од плажа

на плажа

Грција

Атика

Се наоѓа во селото Враврона, на 35 км од Атина. Вкупно 346 соби. Содржини: базен со морска вода со делот за деца, спа центар *забранет влез за деца под 18 год (џакузи, затворен базен со морска вода, козметички салон), интернет, паркинг, бутик, 7 конфенциски сали, лежалки /бесплатно/, игралиште за деца, бар, ресторан, кошарка, мини фудбал, одбојка, пинг понг, тенис, анимација. Соби: сеф, балкон, фен, фрижидер, клима, сателитска ТВ, телефон.

Поради чести измени на цени од страна на хотелите

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција

070 399 359

070 279 395

Работно време: пон-пет /10:00-18:00/

ГАЛЕРИЈА

За валидна резервација  е потребна уплата од мин 50% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 21 ден пред пристигнување.

Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа според категоризација на објектот, на лице место, на рецепција.

Cancellation policy
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-6 days before check-in 3 overnights
Cancelled 7-14 days before check-in 1 overnight

Можеби ќе Ви се допадне

TEODORA – Nidri, Lefkada

SARTI INN 2 – Sarti, Sithonia

MARIA 2 – Nei Pori, Pieria

VILLAGIO MAISTRO *** – Ag. Ioannis, Lefkada

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel