Hotel Desaret *** Ohrid

ЛЕТО 2020

Превоз

Сопствен

Локација

12kм од центар

Македонија

Охрид

ЛЕТО 2020

ПАКЕТ 7 НОЌЕВАЊА

Hotel Desaret е сместен на 12 km oд Охрид. Хотелот нуди ресторан, бар, бесплатен паркинг, интернет и надворешен базен со бесплатни лежалки и чадори. Категоризиран е со 3*, сместен на приватна плажа, каде се наплаќаат лежалки (100 ден по лежалка на ден). Собите имаат ТВ и сопствено купатило, како и балкон.

*Може да се користи ваучер „Дома си е дома„

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува

Појадок или полупансион, интернет, бесплатен паркинг, користење на надворешен базен со лежалки и чадори околу базенот, туристичка такса

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Oasis – Asprovalta, Strimonikos

Livadi Nafsika Hotel *** – Dassia, Corfu

Locanda Beach **** – Argasi, Zakintos

Alkyon Luxury – Sivota, Jonski Breg

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel