Agnes Deluxe Hotel *** - Pefkohori, Kassandra

ЛЕТО 2023

Услуга

BB

Оддалеченост од плажа

50 m

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

For all bookings made until 30/09/2023 35% Discount | for STAYS from 23/09/2023 – 02/10/2023

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Agnes Deluxe Hotel се наоѓа во Пефкохори, на само 50 м од море и 20 м од супермаркет. Хотелот е нов и нуди 24 соби. Од хотелските содржини во понуда се: сала за појадок, бар и бар покрај базенот, надворешен базен, интернет, паркинг. Собите се пространи и со стандардни димензии на леглата. Опремени се со клима уред, балкон, мини бар, телефон, ТВ и интернет. Во стандард, супериор, комфорт и премиум соби дозволено е сместување за макс. 2 возрасни и едно бебе. Премиум соби се со поглед на море. Стандардна трокреветна соба е со брачен и единечен кревет. Делукс собите се со брачен кревет и софа на расклопување, како и Џуниор суитови. 

ПОРАДИ ЧЕСТИТЕ МЕНУВАЊА НА ЦЕНИТЕ ОД СТРАНА НА ХОТЕЛИТЕ

ВЕ МОЛИМЕ ЗА ИСТИТЕ ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ НА

070 399 359

070 279 395

artoftravel.mk@gmail.com

Работно време: пон-пет /10:00-18:00/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

 курс 1 еур=62 ден

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

Можеби ќе Ви се допадне

DIMITRIS – Leptokarija, Pieria

POLISTILO SPITI – Polihrono, Kassandra

MARE STUDIOS PLATANI – Stavros, Strimonikos

SANTA LUCIA 4* – Cefalu, Sicilija

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel