Коста Дел Сол - лето 2024

Чартер програма од Софија

Коста Дел Сол


Коста дел Сол е позната по долгите морски брегови, ситна песок и многу сончеви и топли денови, но има и нешто повеќе… Јужниот брег на Шпанија на туристите им нуди магија, хедонизам и луксуз.

Дестинацијата нуди комбинација на одмор, уживање на сонце и волшебни слики, место кое со години котира високо на листите со најпопуларни дестинации за совршен летен одмор.

Климата е совршена, плажите преубави и романтични, спектарот од содржини за одмор и атракции – голем…

РАЗГЛЕДАЈТЕ ЈА НАШАТА ПОНУДА

НИКАКО НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ДА ПОСЕТИТЕ

Гранада и Алхамбра

* Севиља

* Кордоба

* Малага

*Марбеља

*Ронда

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel