БАЊА БАНСКО

WELLNESS & SPA БУГАРИЈА

AQUILON Residence & Spa *** – Banya Bansko

Се наоѓа во срцето на мирна, преубава планинска долина и нуди одлична комбинација на спортските активности и третманите со топла минерална вода. Сместен е во спокојна селска атмосфера, блиску до  Банско ски центар. ..

HOT SPRINGS Medical & Spa Hotel ****+ – Banya Bansko

Хотелот се наоѓа во с. Бања (област Разлог), село познато по своите термални извори па и хотелот ги користи минералните води во Wellness & SPA центарот. Сите соби и апартмани се елегантно декорирани и ...

Hotel Rimska Banya – Banya Bansko

Одлична комбинација на ски и спа одмор

GRAND Hotel THERME ***** – Banya Bansko

Grand Hotel Thеrme се наоѓа на периферијата на прекрасното село Бања, на ободите на столетна борова шума. Првите впечатоци на гостите за уникатноста на хотелот започнуваат веднаш штом ќе влезат и ...

НОВ хотел

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel