ВРЊАЧКА БАЊА

WELLNESS & SPA СРБИЈА

Hotel Tonanti 5* – Vrnjacka Banja

Hotel Tonanti е еден од најлуксузните хотели оваа регија. Лоциран во строгиот центар на Врњачка Бања, во непосредна близина на паркот. Во понуда се 146 сместувачки единици...

ЕСЕН / НОВА ГОДИНА

Повеќе

Hotel Aleksandar – Vrnjacka Banja

Hotel Aleksandar се наоѓа во центарот на Врњачка Бања, во подножјето на „црквеното брдо„ на само 40 m од централниот градски парк и главното шеталиште.

од 30

ЕУР

Повеќе

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel