СОКО БАЊА

WELLNESS & SPA СРБИЈА

Hotel SOKOTERME *** – Sokobanja

Hotel Sokoterme  се наоѓа во близина на градскиот парк, на 5 минути пешачење од центарот. Услугата во хотелот е ноќевање со појадок. Појадокот е континентален. Во ресторанот можете да нарачате ручек или ...

Hotel Banjica *** – Sokobanja

СБ БАЊИЦА се наоѓа во мирниот дел на Сокобања, во близина на бањскиот парк и атрактивните пешачки стази на почетокот на кањонот на реката Моравица

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel