Hotel Tino Sv. Stefan **** Ohrid

ЛЕТО 2020

Превоз

Сопствен

Локација

Населба Св. Стефан
3,5 км од центар

Македонија

Охрид

Хотел Тино Св. Стефан се наоѓа во населбата Св. Стефан, на 3,5 км од центарот на Охрид. Располага со 52 соби, реновирани за сезоната лето 2020. Од останатите содржини во понуда се: ресторанот со 250 места, спа центар, внатрешен и надворешен базен, детски базен и игралиште, пинг понг и билијар маси, конференциска сала.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува

појадок и вечера, користење на внатрешен базен, детски базен, надворешен базен со лежалки и чадори, спа центар со џакузи, сауна и парна бања, детско игралиште, пинг понг маса, билијар маса, интернет конекција, паркинг пред хотелот

Цената не вклучува

Туристичка такса

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel SEZER ** – Sarimsakli

MILOS – Parga, Jonski Breg

DORA GARDEN – Sarti, Sithonia

Hotel AQUASTAR DANUBE **** – Kladovo

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel