Notos Deluxe Suites ** - Potos, Thassos

ЛЕТО 2022

Услуга

HB

Оддалеченост од плажа

200 m

Грција

Острови>Тасос

Notos Deluxe Suites е објект оддалечен 200 метри од плажата во Потос. Хотелот нуди комфорни и модерно опремени соби, базен, ресторан (во Astir Notos) и два бара, едниот во лобито а другиот покрај базенот, бесплатен бежичен интернет. Оброците се служат во хотелот Astir Notos, оддалечен околу 40 m.  Сите сјутови се составени од една просторија, француски кревет (два единечни кревети) плус софа која се отвора и е за 2 лица.

 

Поради често менување на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција на

070 399 359

070 279 395

Пон-пет /10:00-18:00/

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин 20% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

 

*Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа на лице место, на рецепција. 

Meals are taken at Astir Notos Hotel.

HB = served menu with a selection of dishes.

 

Cancellation policy:

10-8 days before arrival 40%

7-4 days before arrival 60%

3-1 days before arrival 80%

Non-show 100%

 

 1.5 liter bottled water will be offered per family during dinner.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

ASTRA SUITES – Sarti, Sithonia

JANIS – Polihrono, Kassandra

Aparthotel MURITE **** – Bansko, Razlog

Medite Resort Spa Hotel – Sandanski

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel