Bomo Iris Hotel *** - Siviri, Kassandra

ЛЕТО 2023

Услуга

HB / All

Оддалеченост од плажа

500 m

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

10-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2023
*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Помал пријате хотел составен од 8 помали згради на две нивоа, опкружени со градина. Нуди пространи соби, SAT TV, домашна топла атмосфера, пријатен персонал. Идеален избор за мирен, семеен одмор. Реновиран 2014 год. Вкупно 76 соби: Doubles (~25 m2), Quadruples (~30 m2). Некој соби се реновирани 2014 год.  а некои 2019 год. Во собите: индивидуална клима, SAT TV, сеф во некој соби, фрижидер, фен, телефон, балкон, интернет. Помошен кревет на развлекување. Содржините на хотелот: базен, бесплатен интернет, интернет ќоше со доплата, паркинг, ТВ сала, детски базен и игралиште, бебешко креветче бесплатно, кафетерија и бар покрај базенот, ресторан, мини фудбал, пикадо, пинг понг, тениски рекети и топчиња со депозит.

*Соба за лица прилагодена за лица со пречки во движење.

Поради често менување на цени од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 279 395

070 399 359

пон – пет /раб. време 10 – 18 ч/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

За валидна резервација е потребна уплата од мин 30% од вкупната сума во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 денари. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

*Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа на лице место, на рецепција. Висината зависи од категоризација на објектот.

Cancellation policy
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-14 days before check-in 50% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

MAGIC WORLD SHARM Club By Jaz 5* – Sharm el Sheikh

AEGEAN MELATHRON Thalasso Spa Hotel 5* – Kalithea, Kassandra

LAMPSI – Nidri, Lefkada

DIMITRIS 2 – Asprovalta, Strimonikos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel