Ikos Oceania Hotel ***** - Nea Moudania, Solunska Regija

ЛЕТО 2023

Услуга

Ultra All inclusive

Оддалеченост од плажа

На плажа

Грција

Солунски залив>Хотели

Луксузен хотел, изграден во модерен, медитерански стил. Составен е од главна седумкатна зграда  и 5 одделни згради во облик на амфитеатар. Оддалечен 2 км од Неа Моуданиа. Вкупно 290 соби.

Содржи: базен со делот за деца, внатрешен базен во Спа центарот за постари од 16 г, ексклузивен базен за гостите кои користат “Deluxe Collection”, фризер, превоз до Неа Моуданиа, менувачница, паркинг, мини-маркет, 3 конфернциски сали, Спа центар /сауна, базен со џакузи, теретана, амам, козметички салон/, бесплатни лежалки и пешкири, 30 мин бесплатно чување деца на плажа, детски клуб и игралиште, 6 бара, 5 ресторани, аеробик, велосипеди, одбојка на плажа, педалина, пикадо, нуркање, скутери, 2 терени  за сквош, пинг-понг, 2 тениски терени, билијар, анимација

Соби: кафемат, бањарки, балкон, ЦД/ДВД плејер, фен, клима, мини-бар, сателитска ТВ, телефон

*Погодности за лица со попречена мобилност

Телефони:

070 399 359

070 279 395

Работно време: пон – пет /10:00 – 18:00/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

Цените се во ЕУР, плаќањето задолжително во денарска противвредност по курс 1 ЕУР = 62 МКД!

Во цената не е вклучена таксата за престој, се плаќа во хотелот!

Можеби ќе Ви се допадне

BISERA – Polihrono, Kassandra

AFRODITI Apart-hotel – Vrasna Paralia, Strimonikos

ANETA – Nei Pori, Pieria

CORFU GOLDEN SANDS Hotel ***– Ag. Georgios, Corfu

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel