Diana Palace **** - Argasi, Zakynthos

ЛЕТО 2020

Услуга

All inclusive

Оддалеченост од плажа

50 метри

Грција

Острови>Закинтос>Хотели

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАНИ 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2020

Diana Palace се наоѓа во Аргаси, на 8 km oд аеродромот. Хотелот го чинат 3 згради, секоја со лифт. На 200 м е од песочната плажа /лежалки со доплата/. Нуди: паркинг, менувачница, надворешен базен, бежичен интернет, бебешко креветче со доплата, детски базен и игралиште, ресторан и 3 бара, анимација. Дозволен престој за домашни миленици, на барање.

Вкупно 130 соби: Τwin Rooms, Twin Rooms Superior, Family Rooms. Опремени со: клима со доплата, SAT TV, телефон, Wi-Fi, мини фрижидер, фен, сеф со доплата, балкон. Во фамилијарните соби мини кујна.

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 денари. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 ден пред поаѓање.

*Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа на лице место, на рецепција. Висината зависи од категоризација на објектот.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel