Ammoa Luxury Hotel & Spa ***** - Agios Ioannis Beach, Sithonia

ЛЕТО 2023

Услуга

BB / HB

Оддалеченост од плажа

На плажа

Грција

Халкидики>Ситонија>Хотели

For all bookings made until 01/10/2023 40% Discount plus FREE HB | for STAYS from 12/09/2023 – 01/10/2023
*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Ammoa Luxury Hotel&Spa е нов хотел, лоциран на една од најубавите плажи на Ситонија, Агиос Јоанис. Од хотелските содржини издвојуваме 3 ресторани, 2 бара, 179 сместувачки единици, надворешен базен, рентање на коли, бротчиња, велосипеди, детско игралиште, спа центар со внатрешен базен, спортски терени, продавници, менувачница, паркинг, организирана плажа. Собите имаат клима уред, мини бар, балкон, телефон, интернет, сеф. „Dress code“ е задолжителен за време на оброците. 

Поради често менување на цени од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

Од понеделник – петок /раб. време 10-18ч/

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин 50% од вкупната сума во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 21 ден пред поаѓање.

 

Cancellation policy                                                                                     

Non show: 100% of total amount                                                          

Early departure: 100% of total amount                                                 

Cancelled 1-8 days before check-in: 100% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

HORTO BAY – Horto, Pilion

MEROPI – Kalithea, Kassandra

SOFIA – Nea Vrasna, Strimonikos

EQUATOR VILLAGE Resort *** – Addu Atol, Maldivi

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel