Achillion Hotel *** - Skala Potamia, Thassos

ЛЕТО 2023

Услуга

BB

Оддалеченост од плажа

500 m

Грција

Острови>Тасос

10% ПОПУСТ ДО 31.03.2023 ЗА 50% АВАНС СО РЕЗЕРВАЦИЈА

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Achillion Hotel е на 500 м оддалеченост од плажата во Скала Потамиа и 1 км од Golden Beach. Хотелот нуди базен и појадок во барот околу базенот, паркинг, интернет на јавните површини. Сеф е со доплата на лице место. Собите се со поглед на море или на маслиници кои го опкружуваат објектот. Сите соби се климатизирани, имаат ТВ, мини бар. 

Поради често менување на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција на

070 399 359

070 279 395

Пон-пет /10:00-18:00/

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин 30% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

 

*Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа на лице место, на рецепција. 

 

 Cancellation policy:

10-8 days before arrival 40%

7-4 days before arrival 60%

3-1 days before arrival 90%

Non-show 100%

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

ORAMA – Neos Marmaras, Sithonia

RIGAS Hotel 3*, Skopelos

DRAGUT POINT SOUTH Hotel **** – Bodrum

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel