Achillion Hotel *** - Skala Potamia, Thassos

ЛЕТО 2024

Услуга

BB

Оддалеченост од плажа

500 m

Грција

Острови>Тасос

Early Booking 10% for reservations made from 30/10/2023-31/03/2024 for stays 15/05/2024-30/09/2024

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Achillion Hotel е на 500 м оддалеченост од плажата во Скала Потамиа и 1 км од Golden Beach. Хотелот нуди базен и појадок во барот околу базенот, паркинг, интернет на јавните површини. Сеф е со доплата на лице место. Собите се со поглед на море или на маслиници кои го опкружуваат објектот. Сите соби се климатизирани, имаат ТВ, мини бар. 

ONLINE ПРЕБАРУВАЧ

 

 

070 399 359

070 279 395

Пон-пет /10:00-18:00/

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин 30% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

 

*Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа на лице место, на рецепција. 

Можеби ќе Ви се допадне

VERY CHIC Hotel ***** – Bodrum

Hotel Sole Luna 4*– Borsh

Hotel ANGELINA 3* – Sidari, Corfu

SUN BEACH Hotel *** – Platamona, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel