EARLY BOOKING

ЗИМА 2022 - ЛЕТО 2022

EARLY BOOKING

STELIOS MARIA – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во стариот дел на Сарти, на 70 m oд морето. Потполно новите студија за 2 до 4 лица се наоѓаат на прв и втор кат. Сите имаат SAT TV, бежичен интернет и клима чие користење е вклучено во цената во јули ...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PORTES LITHOS Luxury Resort ***** – Nea Potidea, Kassandra

Portes Lithos е нов хотел, на самата плажа во Неа Потидеа. Од содржините во понуда се: главниот базен и заеднички базен за десет соби, спа ценнтар, бесплатна сауна, конференциска сала, хотелски...

ЛЕТО 2022

25-35% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

GEORGE – Sarti, Sitonija

Се наоѓа на околу 60 метри од плажата, во новиот дел на Сарти. Поседува трокреветни и четирикреветни студија и четирикреветни дуплекси. Сите имаат основно опремена кујна според бројот на кревети, купатило, тераса, ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ARISTOTELIS – Sarti, Sithonia

Се наоѓа покрај плажата во новиот дел на Сарти, позната како куќа со одлична локација и фантастичен директен или бочен поглед на море. Апартманите се на високо приземје и на прв кат. Сите апартмани имаат TV, интернет, клима ...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ /*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MIKE’S Apartments – Nei Pori, Pieria

Куќата е сместена на околу 40 m од плажата (втора куќа од морето). Располага со двокреветни, трикреветни и четворокреветни студија, како и четворокреветни, петкреветни и шестокреветни дуплекс...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

RULA – Olympic Beach, Pieria

RULA House се наоѓа на втората улица од морето, на околу 80 м од плажата во Олимпик бич. На приземјето има мини маркет. Во понуда се 1/2 и 1/3 студија и 1/4 и 1/5 апартмани, на првиот и на ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ATANASIA MARIA – Polihrono, Kassandra

Atanasia Maria се наоѓа на околу 160м од плажата во централниот дел на Полихроно. Има двокреветни, трикреветни и четирикреветни студија од понов датум. Се наоѓаат на приземје (со тераса на ниво ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

CHAROULA, Platanias, Pilion

Aparthotel Charoula се наоѓа во Платаниа, живописно место во јужниот дел на Пилион. Charoula e семеен бизнис, со кој што домаќините почнале да се занимаваат 1993 година. На своите гости им се достапни 24 часа. ..

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel KOVIOU HOLIDAY VILLAGE *** – Nikiti, Sithonia

Хотелот се наоѓа во срцето на Ситонија, на 5 км од Никити и 13 км од Неос Мармарас на една од најубавите плажи на Халкидики, Koviou од која е одалечен 250 м. Располага со 1/3, 1/3+1 и 1/4 комфорни соби, опремени ...

ЛЕТО 2022

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

CIPOS – Stavros, Strimonikos

Cipos house се наоѓа во новиот дел на Ставрос, на околу 60 m oд плажата. Располага со двокреветни и трокреветни студија. Објектот има простран и убаво уреден двор. Сите студија имаат TV, клима уред, чие користење се доплаќа 5 ЕУР на ден, кујна со ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Acrotel ELEA BEACH Hotel **** – Akti Elias, Sithonia

Хотелот се наоѓа на плажата Елиа, на 10 км оддалеченост од Никити и исто толку од Неос Мармарас. Автобуска станица е на 400 м од хотелот. Хотелот е делумно реновиран 2019та година. Во понуда се 80 сместувачки ...

ЛЕТО 2022

15-20% ПОПУСТ/*31.03.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

VASILIOS MARIA – Nei Pori, Pieria

Vasilios Maria cе наоѓа на околу 50m оддалеченост од плажата, на првиот ред куќи од морето. Располага со убаво одржувани двокреветни и трикреветни студија, четирикреветни, петокреветни и шестокреветни ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ANNA – Parga, Jonski Breg

Anna е оддалечена 100 m од малата и 300 m од големата градска плажа, а во непосредна близина на шеталиштето. Со Исидор имаат заеднички двор. Поседува трокреветни и трокреветни студија со ...

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALEXANDROS Hotel **** – Perama, Corfu

Alexandros Hotel 4* се наоѓа во местото Перама, на 6 km од центарот на градот Крф. Сместен е на благо возвишение од каде се протега убав панорамски поглед на море и острово Понтикониси. Нуди удобни ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MIHALIS – Nei Pori, Pieria

Mihalis се наоѓа во централниот дел на Неи Пори, во близина на црквата и на околу 80м од плажата. Во понуда има двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија и четирикреветни и петокреветни апартмани, на ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALEXANDROS – SAKIS II – Toroni, Sithonia

Куќата се наоѓа на 70 m од морето, веднаш зад куќата Sakis III. Сите студија и апартмани се на кат. Има трокреветни студија со можност за помошен кревет и два петокреветни апартмани. Сите имаат...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

RENIA GARDEN – Sarti, Sithonia

Renia Garden е понова куќа и се наоѓа во стариот дел на Сарти на 180 m oд плажата. Комфорно и реновирано четирикреветно студио се наоѓа на приземје. Има TV, бежичен интернет и клима со доплата.

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DELPHI BEACH Hotel **** – Erateini, Fokida

Delphi Beach е на самиот морски брег, на песочно-камчеста плажа со бесплатни чадори и лежалки, 2.5 km од рибарското село Ератеини, помеѓу Галаксиди и Нафпактос. Го чини зграда од 3 крила, поврзани со лифт и опкружена ...

ЛЕТО 2022

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

4 SEASON – Sarti, Sithonia

4 season е куќа од понов датум, се наоѓа во стариот дел на Сарти, во близина на центарот и околу 150 m од плажата. Располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија на ниско приземје и прв кат. ...

ЛЕТО 2022

15+10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ELEFTERIA – Kokino Nero, Tesalia

Elefteria: Куќата има убава, голема градина со скара и поглед кон море. Од плажата е оддалечена околу 120 m. Сите апартмани се наоѓаат на приземјето и имаат 2 француски кревета (110 цм) и наменети ...

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

LEMONIA – Polihrono, Kassandra

Lemonia се наоѓа околу 10 m oд плажата во мирниот дел на Полихроно кон Хањоти и поседува апартмани со поглед на море, кои се реновирани пред неколку години. Во понуда се ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SIMOS – Sarti, Sitonija

Се наоѓа во централниот, стар дел на Сарти, на 80 метри од плажата. Во непосредна близина се на голем број маркети, пекари, кафулиња и ресторани. Има двокреветни и трокреветни студија, целосно реновирани во 2014 година. ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AFRODITI – Paralia, Pieria

Се наоѓа во центарот на Паралија, недалеку од црквата, на само 80 m од плажата. Куќата е комфорна, а апартманите имаат опремена кујна, мини шпорет (со рерна), голем фрижидер со замрзнувач, пегла, ...

ЛЕТО 2022/

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Голема Велигденска СЕВДАХ тура – Босна и Херцеговина

ФОЧА – ТЈЕНТИШТЕ - ТРЕБИЊЕ – ХЕРЦЕГОВАЧКА ГРАЧАНИЦА – МАНАСТИР ТВРДОШ - СТОЛАЦ – ПОЧИТЕЉ – МАНАСТИР ЖИТОМИСЛИЌИ – БЛАГАЈ - МОСТАР – ЈАБЛАНИЦА – КОЊИЦ – ЈАЈЦЕ – ВИСОКО – САРАЕВО - ВИШЕГРАД

ВЕЛИГДЕН 2022 /

хотели 4* / автобус

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ELENI – Sarti, Sithonia

Eleni е оддалечена 150 m од плажата. Се наоѓа во стариот дел на Сарти, во близина на центарот. Се работи за нова куќа која прв пат ги прими гостите во сезоната лето 2019 год. Располага со ...

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

REMVI, Milina, Pilion

Објектот се наоѓа на околу 50 m oд морето и на околу 2 km oд Милина. Remvi со своите убаво уредени и удобни сместувачки капацитети дава можност за убав одмор, a положбата на куќата со поглед на море ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

IPSOS BEACH Hotel ***– Ipsos, Corfu

Ipsos Beach Hotel се наоѓа на околу 80 м од камчесто-песочната плажа во Ипсос. Нуди: надворешен базен, лифт, паркинг. бежичен интернет на јавните површини, лежалки и чадори со доплата, детско игралиште и базен, бар, ресторан. Собите: ...

ЛЕТО 2022

12% ПОПУСТ/*28.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ANA – Sarti, Sitonija

Се наоѓа во новиот дел на Сарти, на 50 метри од плажата. Во непосредна близина на вилата Arhon. Има убаво уредени двокреветни и трикреветни студија, сместени на високо приземје. Секое студио има основно опремена кујна со ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

TRITON – Neos Marmaras, Sithonia

Куќата е изградена 2014 год, се наоѓа на 160m oд Парадизос плажата во Неос Мармарас. Студијата се на приземје, a мезонетите на прв кат. Мезонетите се на две нивоа, на долното ниво е брачен ...

ЛЕТО 2022

5+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AUGUSTOS 1 – Tripiti, Tasos

Augustos house се наоѓа на околу 250 m oд Трипити плажата, една од најубавите на островот Тасос и на околу 2 км од Лименарија. Комплескот се состои од 2 понови објекти, сместени во уреден двор, ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

BLUE SEA BASIL – Toroni, Sithonia

Се наоѓа на сама плажа во склоп на хотелот Blue Sea. Студијата за 2, 3 или 4 лица се наоѓаат на приземје, додека апартманите за 4 лица и студијата за 3 лица на I кат. Сите имаат TV , клима вклучена во цената . Гостите можат ...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ASTERIA – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во стариот дел на Сарти на само 180m од плажа, a на 40m од плоштадот. Апартманите се на приземје, прв и втор кат и имаат преубави тераси со поглед кон улица. Сите имаат SAT TV, интернет, ...

ЛЕТО 2022

5+10% ПОПУСТ /*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ANA – Nei Pori, Pieria

Аna се наоѓа во новиот дел на Неи Пори, на околу 200 m оддалеченост од плажа. Располага со комфорни двокреветни, трикреветни и четворокреветни студија, како и трикреветни полуапартмани кои имаат ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

NATASA 1 – Hanioti, Kassandra

Објектот Nataša се наоѓа недалеку од центарот на Ханиоти и на околу 150 m оддалеченост од плажата. Оваа квалитетна, добро позиционирана куќа поседува двокреветни студија, двокреветни и трокреветни...

ЛЕТО 2022

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

INSPIRA Boutique Hotel *** – Skala Prinos, Tasos

Хотелот е лоциран во убавото место Скала Принос. Inspira Boutique Hotel е на само 20 m од плажата, 5 мин. прошетка до центарот на Скала Принос и 15 km од Лименас. Хотелот е adults only ...

ЛЕТО 2022/

20% ПОПУСТ/*28.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SOTIRIA – Nei Pori, Pieria

Sotiria cе наоѓа на околу 160m оддалеченост од плажата. Нуди двокреветни и трикреветни студија, како и четворокреветни и петкреветни апартмани и петкреветни дуплекс апартмани на ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AFRODITI – Sarti, Sitonija

Се наоѓа во стариот дел на Сарти, на само 30m од морето, опкружена со бројни ресторани, таверни, beach барови, центар за водени спортови. Студијата се на високо приземје и прв кат. Сите имаат SAT TV и клима (се доплаќа).

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ /*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

IOANNIS – Asprovalta, Strimonikos

IOANNIS House е една од најдобро позиционирани куќи во Аспровалта. Се наоѓа во првиот ред куќи до морето, спроти големиот јавен паркинг, на само 70м од плажата и на околу 100м од убавото шеталиште ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MARIANTI – Sarti, Sitonija

Се наоѓа на 80-ина метри од плажата во стариот дел на Сарти. Во непосредна близина има поголем број маркети, пекари, кафулиња и ресторани. Објектот има четирикреветни апартмани и двокреветни и трикреветни студија. Секоја сместувачка...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MYRKOS – Olympic Beach, Pieria

Vila Myrkos Luxury се наоѓа во преубаво опкружување на централниот дел на популарното летувалиште Olympic Beach. Од песочната плажа е оддалечена околу 90 метри. Сите содржини се на чекор ...

ЛЕТО 2022/

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MARIA 2 – Nei Pori, Pieria

Maria се наоѓа во близина на црквата и на околу 50 метри од плажата во централниот дел на Неи Пори. Објектот располага со четворокреветни и петокреветни дуплекс апартмани сместени ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DUVAS – Toroni, Sithonia

Се наоѓа на околу 280m од плажата. Најкраткиот пат пешки до плажата е неасфалтиран приод до задниот влез во хотелот Blue Sea. Со плаќање конзумација може да го користат базенот на хотелот. Во понуда се ...

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

FOTINI – Nei Pori, Pieria

Се наоѓа на околу 100 m оддалеченост од плажата во непосредна близина на забавниот парк и пазарот. Нуди двокреветни и трикреветни студија, како и четворокреветни апартмани и четворокреветни...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PANORAMA – Sarti, Sithonia

Именувана по најубавиот панорамски поглед на море и цело Сарти, се наоѓа во стариот дел на околу 220 m oд море. Опремена со SAT TV и клима која се доплаќа. Сите студија освен 12 и 6 имаат поглед на море. ...

ЛЕТО 2022

5+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ATRIUM – Leptokarija, Pieria

Хотелот од апартмански тип Atrium се наоѓа во мирниот, нов дел на Лептокарија, на околу 180 метри од плажата. Објектот има базен со лежалки, рецепција, голем хол со гарнитури за седење, лифт. ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

HRISA – Pefkohori, Kassandra

Hrisa се наоѓа во централниот дел на Пефкохори, на 60-тина метри оддалеченост од плажата. Блиску до шеталиштето, маркетите, продавниците, кафетериите и рестораните, сместена во мирна, не многу прометна улица.

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel VILLAGE MARE **** – Metamorfosis, Sithonia

Хотелот е делумно реновиран 2016 год. Комплексот е сочинет од главната и 11 помали згради. Вкупно во понуда се 134  сместувачки единици: Double Rooms (~21-22 m2), Double Rooms Eco Ground Floor (~21-25 m2), Family Rooms ...

ЛЕТО 2022

10-15% ПОПУСТ/*30.04.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

OLGA House & Bungalows – Toroni, Sithonia

Се наоѓа на најубавиот дел на плажа. Бунгаловите се реновирани 2010. г. Се наоѓаат на околу 20 m oд главната зграда и смсетени се во преубав двор со многу цвеќиња и зеленило каде е и скарата.

ЛЕТО 2022

5+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

4 YOU APARTMENTS – Metamorfosi, Sithonia

4YOU Aparthotel е на само 60-тина метри од најблиската плажа во Метамофози. Објектот нуди 40 сместувачки единици, студија и апартмани со една спална. Од другите содржини во понуда е базен, ...

ЛЕТО 2022 /*31.01.22 /

30% ПОПУСТ

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

EVA Apartments – Nea Flogita, Solunski Zaliv

Eva е лоцирана во центарот на Неа Флогита, спроти хотел Корфу, на околу 50 м. од плажата. Располага со четворокреветни и петокреветни апартмани и четворокреветни студија, ...

ЛЕТО 2022/

15% ПОПУСТ/*01.03.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALEXANDROS PALACE Hotel ***** – Ouranoupoli

Alexandros Palace Hotel & Suites 5* - е сместен во пријатно опкружување, на полуостров Атос, во областа Трипити, на 2 km oд Неа Рода и 5 km oд Уранополи. Комплексот се состои од 7 двокатни и 2 трокатни згради, ...

ЛЕТО 2022/

20% ПОПУСТ/*28.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

APOLLONION ASTERIAS Resort&Spa ***** – Xi Beach, Kefalonija

Apollonion Resort & Spa hotel Kefalonia е новоизграден резорт во областа Ликсури, во близина на познатата Кси плажа, од која е оддалечен околу 500 м. Од хотелските содржини во понуда се: барови, ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

LEMAR – Sarti, Sithonia

Vila Diana е на само 20 m од плажа, во новиот дел на Сарти. За сезона лето 2020 е комплетно реновирана. Во понуда се трокреветни и четворокреветни студија со страничен поглед на море...

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

THE ROYAL GRAND Hotel *** – Kanoni, Corfu

Хотелот се наоѓа на 3 km од центарот на селото Канони, на 3 km од градот Крф, и на 1.5 km од Ioannis Kapodistrias аеродромот. Составен е од шест згради а 2018 год. е комплетно реновиран. Хотелот е модерен, ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

NIKOS – Leptokarija, Pieria

Nikos се наоѓа во центарот на Лептокарија, на околу 30 метри од плажата. Во непосредна близина има пекара, слаткара, ресторан и маркет. Има двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија, ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

FILIPOS – Stavros, Strimonikos

Filipos house се наоѓа на влезот во Ставрос, оддалечена е околу 600 m од плажа и 500 m од центарот. Сместувачките единици се на високо приземје и на 1. кат. Студијата имаат еден брачен кревет ...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

CORFU AQUAMARINE Hotel **** – Nissaki, Corfu

Се наоѓа во местото Нисаки, оддалечено 23 km од градот Крф. Хотелот е делумно реновиран 2018 год. Хотелот е сместен на брдото, а го карактеризираат просторни соби и квалитетна услуга. Плажата со ситни камчиња ...

ЛЕТО 2022

25% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

TWINS – Toroni, Sithonia

Реновираните студија во куќата Twins се наоѓаат на плажа, на најубавиот дел на Торони, веднаш до хотелот Blue Sea и апартманите Basil. Во понуда имаме студија со галерија на приземје, ...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

LINA – Metamorfosi, Sithonia

ЛИНА се наоѓа во центарот на местото, на 50 м. од песочната плажа. Располага со студија и апартмани, со големи тераси, од кои поголемиот дел имаат директен и страничен поглед кон морето и ...

ЛЕТО 2022/

15% ПОПУСТ/*01.03.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AL MARE Hotel *** – Polihrono, Kassandra

Хотелот се наоѓа на 1,5 км од Полихроно и 2 км од Криопиги. Вкупно 33 соби. Содржи: базен, бежичен интернет, паркинг, сеф, лежалки со конзумација на пијалок, детско игралиште, бар на плажа, ресторан,...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*28.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

LA BOHEME – Limenaria, Tasos

La Boheme е посебен тип на мал boutique complex на студија. Елегантно и модерно дизајнирани, на идеална локација, на само 30 m од плажата во Лименарија, препорака се за сите кои бараат квалитетен одмор.

ЛЕТО 2022/

15% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AKIS NEW – Sarti, Sithonia

Akis New е нов блок позади куќата Акис, оддалечен 420м од морето. Четворокреветните студија се наоѓаат на приземје и на прв кат и сите имаат SAT TV и клима, чие користење е вклучено ...

ЛЕТО 2022

5+10% ПОПУСТ /*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

TASOS 2 – Stavros, Strimonikos

Куќата се наоѓа во новиот дел на Ставрос, оддалечена околу 400 m од плажа и околу 500 m од центарот. Tasos II New e изградена 2015 г. Сместувачките единици во понудата се двокреветни, трокреветни ...

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

TRIFON – Sarti, Sitonija

Се наоѓа на 30-ина метри од плажата во новиот дел на Сарти и има четирикреветни апартмани и двокреветни студија, во дел од студијата има можност за додавање на 1 помошен кревет. Секоја сместувачка единица ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ANDROMAHI – Leptokarija, Pieria

Andromahi се наоѓа во мирниот дел на Лептокарија, опкружена со зеленило, на 150 m оддалеченост од најширокиот дел на песочната плажа. Од центарот на е оддалечена 800 m. Куќата поседува двокреветни, трокреветни и ....

ЛЕТО 2022/

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ATHOS PALACE Hotel **** – Kalithea, Kassandra

Хотелот е опкружен со бујна вегетација, на една од најубавите плажи на Касандра. Приппаѓа на хотелскиот ланец на G-хотелите. Се наоѓа на 2 км од Калитеа и нуди вкупно 413 соби. Содржи: откриен базен, бежичен ...

ЛЕТО 2022

25% ПОПУСТ/*28.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

GEORGIOS – Potos, Thassos

Georgios се наоѓа во помирниот дел на Потос, оддалечена околу 200 м од центарот и 300 м од плажата. Има двокреветни, двокреветни со помошен кревет и трикреветни студија и четирикреветни апартмани. ...

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DIONISOS – Asprovalta, Strimonikos

Dionisos – се наоѓа во мирниот дел на Аспровалта, на околу 600 м од почетокот на шеталиштето и на околу 80-тина метри од плажата. Располага со убаво уредени двокреветни и трокреветни студија ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PORTO MATINA Hotel *** – Metamorfosis, Sithonia

Porto Matina е мал, пријатен хотел на самиот морски брег во Метаморфози. Пространите студија и апартмани со две соби, бесплатен интернет, игралиште за деца, паркинг, бар, ресторан, се некои од содржините на хотелот. Лежалките и чадорите со доплата...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*30.04.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

FINLANDIA – Polihrono, Kassandra

Куќата се наоѓа во централниот дел на Полихроно, на околу 150 m оддалеченост од плажата. Располага со комфорни апартмани за сместување на три или четири лица. Сите сместувачки единици се ...

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

BOOKOVO – Nei Pori, Pieria

Bookovo house се наоѓа на плажата во Неи Пори, над истоимениот ресторан за брза храна, во близина на куќата Tsambika. Објектот располага со триплекс апартмани, кои покрај издвоената кујна имаат и ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ASTIR NOTOS Hotel **** – Potos, Tasos

Astir Notos hotel е лоциран во Потос, на 250m од плажа и исто толку од центар. Вкупен број на соби е 29. Секоја соба е засебно декорирана, во друга боја, намештај, завеси, купатило. Сите соби се опремени ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALIA PALACE Hotel ***** – Pefkohori, Kassandra

Од хотелот се протега преубав поглед на залив. Реновиран е 2014 г и нуди вкупно 118 соби. Содржи: базен, Спа центар /фитнес центар, џакузи, сауна, амам со доплата/, мини-бус превоз до плажа неколку пати во денот бесплатно....

ЛЕТО 2022

20% ПОПУСТ/*28.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DIAS – Nei Pori, Pieria

Dias се наоѓа во стариот дел на Неи Пори, веднаш до Adonis, на околу 50м од плажата. Има двокреветни и трикреветни студија и четирикреветни и петокреветни апартмани, сместени на 1. и 2. кат.Сите сместувачки ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

GRIAVAS – Sykia, Sithonia

Се наоѓа на 10 m од плажа во склоп на кампот Катарина. Во понуда се студио и апартман на високо приземје за 2-4 лица. Имаат TV и клима (вклучена во цената). Паркингот е овозможен во дворот пред куќата. Во склоп ...

ЛЕТО 2022

5+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

EMANUELA – Sarti, Sithonia

Emanuela се наоѓа во новиот дел на Сарти, оддалечена околу 200 м од плажа. Располага со квалитетни и модерно опремени студија, наменети за сместување на две до три лица, како и четворокреветни апартмани...

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PORTO PSAKOUDIA – Psakudia, Sithonia

Се наоѓа на самата плажа. Главните предности на оваа куќа се преубавиот двор со многу зеленило и скоро приватна плажа со лежалки и чадори кои се (во ограничен број) на располагање на гостите без надокнада.

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*23.02.22

Повеќе

PAPAIKONOMU I – Potos, Tasos

Комплексот се наоѓа во Potos, блиску до хотелот Alexandra Beach, оддалечен околу 200 m oд центарот, на плажа. Го сочинуваат 5 згради во истиот двор со одлична позиција и излегува на сопствена плажа. Во ...

ЛЕТО 2022

5% ПОПУСТ/*15.02.2022

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

CHROUSSO VILLAGE Hotel **** – Paliouri, Kassandra

Се наоѓа на 1.5 km од Палиури на површина од 40.000 m2. Комплексот е опкружен со зеленило. Го чинат 19 згради на три нивоа. Далеку од гужви идеално е место за мирен семеен одмор. Вкупно 159 соби...

ЛЕТО 2022

35% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALEKA – Sarti, Sitonija

Се наоѓа на околу 70 метри од плажата, во стариот, централен дел на Сарти. Во непосредна близина се наоѓа поголем број маркети, ресторани, продавници и кафулиња. Објектот има четирикреветни апартмани и дуплекси, сите на 1. кат. ..

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

POSSIDI HOLIDAYS Hotel ***** – Possidi, Kassandra

Хотелот е сместен на живописниот морски брег, на ивица од борова шума. Го сочинуваат централна зграда и двокатни бунгалови. Идеално е место за мирен одмор. Оддалечен е 2 км од Посиди и 7 км од Фурка. Вкупно 124 соби. 

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

RIGAS Hotel 3*, Skopelos

Rigas Hotel се наоѓа централно во градот Хора и на 400 m оддалеченост од пристаништето. Составен е од неколку згради, украсени со убава градина и зеленило. Од содржините тука се и ресторанот, базен ...

ЛЕТО 2022 / 7=6 / 5% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

IO – Potos, Thassos

Io се наоѓа во центарот на Потос, на почетокот на пешачката зона во која се наоѓаат многу пекари, продавници, супер маркети, барови, таверни и ресторани. Сместувачките единици, наменети ...

ЛЕТО 2022

15+10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

OLEA GARDEN Hotel *** – Gerakini, Sithonia

Sithonia Village Hotel 3* е составен од десте двокатни бунгалови и централна зграда. Го красат убаво уреден двор со маслинови и борови дрвја. Во близина е на песочната пла. Едноставен хотел, со чисти соби, ...

ЛЕТО 2022

25% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

OCEAN HILLS – Nei Pori, Pieria

Ocean Hills се наоѓа на влезот во Неи Пори од правец на Платамона и е оддалечена околу 120 m од плажата. Куќата располага со убаво уредени двокреветни и трикреветни студија, кои се распоредени во ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALEKSANDROS – Nea Vrasna, Strimonikos

Aleksandros се наоѓа на околу 20 метри од плажата во делот на Неа Врасна кон Аспровалта. Има двокреветни студија и пространи петокреветни и шестокреветни дуплекси, сместени на високо приземје и 1. кат. Сите сместувачки...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PORTES BEACH Hotel **** – Potidea, Kassandra

Portes Beach Hotel се наоѓа на песочно-камчеста плажа /лежалки и чадори бесплатни/, на 2 km од Неа Потидеа и 4 km од Неа Мудања. Составен е од 11 трокатни згради. Сите соби се реновирани 2015-2016 година. Хотелски ...

ЛЕТО 2022

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel ATRIUM **** – Pefkohori, Kassandra

Atrium Hotel се наоѓа во Пефкохори, опкружен со маслинови и борови дрвја. Составен од две згради со вкупно 124 сместувачки единици. Изграден е 1999 год, но за оваа сезона ќе биде реновиран. ...

ЛЕТО 2022

30% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MEDITERRANEAN VILLAGE ***** – Paralia Katerinis, Pieria

Модерен хотелски комплекс сместен на плажа, во подножјето на Олимп. Нуди комфорни, 18 двокатни објекти, квалитетна услуга, голем број соби, ресторани, пицерија, пекарница, барови, ноќен клуб, конференциски ...

ЛЕТО 2022/

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SARAJOTIS – Stavros, Strimonikos

Sarajotis house се наоѓа во централниот дел на Ставрос, на околу 130 m oд плажата. На приземјето има мини маркет а во непосредна близина има голем број ресторани, кафулиња и продавници...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

LENA – Sarti, Sithonia

Куќата се наоѓа на 250 m oд морето и околу 70 m oд плоштадот, во мирен дел на стариот дел на Сарти. Во понуда се апартмани за 4 лица со поглед на море. Куќата има TV, бежичен интернет и клима уред, ...

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PUNTA Hotel **** – Skiathos Town – Punta, Skiathos

Hotel Punta се наоѓа во истоимената област, опкружен со борова шума и маслињаци и со преубав поглед на градот Скијатос. Од хотелските содржини издвојуваме: бар и ресторан, надворешен базен ...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*30.04.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ANA / SAKIS III – Toroni, Sithonia

Куќата се наоѓа на 40 m од морето. Сите студија и апартмани се на првиот кат. Студијата се за 2 или 3 лица, а четворокреветните и петокреветните фамилијарни апартмани имаат две соби, две купатила, две кујни ...

ЛЕТО 2022

5+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

OASIS Hotel *** – Peramos, Corfu

Хотелот е сместен на плажата во местото Перамос, на 7 км од градот Крф. Има преубав поглед на море и островцето Понтикониси. Поседува ресторан со голема тераса, комфорни соби, базен, ...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

OLYMPIC New House – Nei Pori, Pieria

Olympic House New – ги опфаќа новоизградените (за сезоната 2018) сместувачки единици на четвртиот кат на Vila Olympic House. Сите студија поседуваат основно опремени кујни со микробранова печка, купатило, ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

LAURA – Sarti, Sithonia

 Се наоѓа на 80 m oд плажата во новиот дел на Сарти. Понова, модерно уредена куќа со базен и простран двор. Студијата се на приземје, а на прв кат се апартманите со галерија. На долното ниво е тросед на расклопување ...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PORTO NIKITI BLUE GREEN – Nikiti, Sithonia

Новата луксузна куќа Porto Nikiti се наоѓа во мирниот дел на Никити на 190m oд плажа. Апартманите и студијата се наоѓаат на ниско приземје, на прв и втор кат. Студијата се за 2-3 лица со удобна фотеља на расклопување, ...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Aparthotel FILIKO I – Amuljani

Куќата се наоѓа во централниот дел на Амуљани, на околу 200 m од плажата Galini и од плажата Limanaki. Изгледот и амбиентот на куќата оставаат впечаток на традиционална грчка кеќа. Фасадата украсена со камен, градина со зеленило,...

ЛЕТО 2022 /

10% ПОПУСТ-*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MARIA ADONIS – Asprovalta, Strimonikos

Maria Adonis – се наоѓа на околу 230 м од плажата, во мирен, а централен дел на Аспровалта. Во непосредна близина е голем број на маркети, дуќани и ресторани. На располагање се трокреветни студија,...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel TROPICAL **** – Hanioti, Kassandra

Hotel Tropical **** е фамилијарен хотел, сместен во едно од најубавите гратчиња на полуостровот Касандра. Оддалечен е околу 350 m од центарот и 400 m од песочната плажа. Го чини една зграда сместена во дворот со базен...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ELENI – Polihrono, Kassandra

Eleni е поскромна куќа која се наоѓа на самата плажа во централниот дел на Полихроно. Има двокреветни и трокреветни студија (некој од нив со страничен поглед море). Се наоѓаат на прв кат и имаат кујна: фрижидер,...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

BERLIN – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во новиот дел на Сарти на само 80 m oд најубавиот дел на песочна плажа. Апартманите за 2 или 3 лица се на вториот кат, а главен квалитет е одвоената кујна  од спалната соба. Сите апартмани имаат ...

ЛЕТО 2022

5+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

IVONA – Kokino Nero, Tesalia

Ivona се наоѓа во мирниот дел на местото, оддалечена околу 250 м од морето и има преубава градина со ѕидана скара. Апартманите се наменети за сместување на 2-3 лица и се наоѓаат на приземје и прв кат. ...

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

STELIOS – Jerisos, Atos

Куќата се наоѓа на околу 250 м од плажата, во непосредна близина на црквата. Во понуда се комфорни студија и апартмани со комплетно опремени кујни со електричен шпорет и голем фрижидер со ...

ЛЕТО 2022/

15% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DIMIS – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во стариот дел на Сарти на само 20 m од море. Едно студио е во приземје, додека останатите се на прв кат и со тераси со бочен поглед на море. Сите имаат SAT TV, интернет и клима вклучена во цената. ...

ЛЕТО 2022

5+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

GALINI Superior – Polihrono, Kassandra

Galini superior се наоѓа на првата линија, на околу 20 m од морето. Располага со студија за 3 до 4 лица, кои се наоѓаат на прв и втор кат и имаат директен или страничен поглед на море. Сите ...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

NATASA – Stavros, Strimonikos

Natasa house се наоѓа во централниот дел на Ставрос, на околу 150 m oд плажата. Располага со двокреветни и трокреветни студија сместени на високо приземје и на 1. кат. Сите студија имаат TV, клима уред, чие ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AVLI – Sarti, Sithonia

Потполно новата куќа се наоѓа во стариот дел на Сарти, на 120m oд морето. Во понуда се четирикреветни студија и апартмани, кои се наоѓаат на приземје. Сите имаат SAT TV, WiFi интернет и користењето на климата ...

ЛЕТО 2022

5+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SARIKAS – Polihrono, Kassandra

Sarikas се наоѓа на околу 400m oд плажата во поширокиот центар на Полихроно. Има базен со бар, рецепција и простран двор со ѕидана скара. Во понуда има двокреветни и трикреветни студија ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

POSEIDON SEA Resort **** – Neos Marmaras, Sithonia

Реновиран 2018та година, сместен на уникатна локација и опкружен со борова шума, хотелот е идеален избор за семеен одмор и за сите оние на кои им е потребен мир. Од Неос Мармарас е оддалечен само ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*31.03.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DESPOTIKO Apartments&Suites Hotel *** – Tristinika Beach, Sithonia

Despotiko Apartments Hotel & Suites е „еко френдли“ хотел од бунгаловски тип на површина од 15.000 м2. Овој фамилијарен boutique резорт е сместен на една од најубавите плажи на Ситонија - Тристиника, опкружен со маслинови дрвја,...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*31.03.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MIRELA – Nei Pori, Pieria

Mirela cе наоѓа во централниот дел на Неи Пори, на околу 100m оддалеченост од плажата. Располага со двокреветни и трикреветни студија, трикреветни полуапартмани (сите кревети во една просторија и со врата ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

APOSTOLOS – Sarti, Sithonia

Куќата Апостолос е комплетно реновирана и првите гости ги прими во јуни 2021. Се наоѓа во новиот дел на Сарти на само 110 m oд најубавиот дел на плажата. Во понуда се апартмани во ниско приземје, прв и втор кат, како и ...

ЛЕТО 2022

5+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ANGELIKI – Stavros, Strimonikos

Куќата се наоѓа околу 100m oд плажа, а од центарот околу 300m, на излез кон Уранополи, во мирниот дел на местото. Една од најновите е во Ставрос, со убаво уреден двор, опкружен со зеленило и цвеќе и скара. ...

ЛЕТО 2022

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MARIA DESPINA – Nea Vrasna, Strimonikos

Maria Despina се наоѓа во мирниот дел на Неа Врасна на околу 40 метри од плажата. Има двокреветни и трокреветни студија и трокреветни апартмани.Има убаво уреден двор. Сите сместувачки единици имаат основно опремена ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SMERALDO – Nea Vrasna, Strimonikos

Се наоѓа на околу 150 m oд плажа и 300 m oд Аспровалта. Неодамна изградена и можеби е една од најубавите во Неа Врасна. Ја краси убаво уреден двор со фонтана, летниковац со гарнитура за седење.

ЛЕТО 2022

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

STELA – Stavros, Strimonikos

Stela house се наоѓа во центарот на Ставрос, на околу 100 m oд плажата, во близина има бројни продавници, кафулиња, ресторани. Располага со реновирани трокреветни и четирикреветни апартмани со ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALKYON Luxury – Sivota, Jonski Breg

Alkyon Luxury Resort се наоѓа во мирниот дел на Сивота, на околу 400 m oд плажата Galikos Molos, околу 450 m oд марината. Една е од најдобрите вили во Сивота. Содржината на вилата ја надополнуваат ...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ELIOS HOLIDAYS Hotel 3*, Neo Klima, Skopelos

Elios Holidays Hotel 3* се наоѓа во Нео Клима, едно од најатрактивните села на Скопелос. Го чинат 4 згради опкружени со борова шума. Има 60 соби (Double Standard Rooms, Studios & Apartments), сите опремени со клима уред, Т...

ЛЕТО 2022 / 7=6 / 5% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KIMON – Sivota, Jonski Breg

Се наоѓа на околу 300 м од марината и околу 300 м од плажата Galikos Molos во Сивота. Куќата е неодамна реновирана и сместувачките единици се во пријатни тонови. Пространите студија и ...

ЛЕТО 2022

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AKTI OURANOUPOLI Hotel **** – Ouranoupoli

Хотелот претставува идеален избор за љубителите на мирен одмор. Го чинат централната зграда и трокатни згради блиску до нејзе. Собите се пространи, со балкони, вкупно 80. Особена карактеристика на овој хотел е добрата услуга ...

ЛЕТО 2022/

25% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

LA ROKA – Asprovalta, Strimonikos

La Roka – се наоѓа во централниот дел на Аспровалта, на околу 260 м од плажата. Поседува двокреветни, трокреветни и четирикреветни полуапартмани (со врата одвоена кујна а сите кревети во една просторија) ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MARIA – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во стариот дел на Сарти, на само 40 м од морето. Во понудата имаме двокреветни студија и апартмани со четири и пет кревети кои се на првиот кат и имаат тераси со поглед на дворот или на улицата. ...

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

NOTOS Deluxe Suites ** – Potos, Tasos

Notos Deluxe Suites е објект оддалечен 200 метри од плажата во Потос. Хотелот нуди комфорни и модерно опремени соби, базен, ресторан (во Astir Notos) и два бара, едниот во лобито а другиот ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ACHILLION Hotel *** – Skala Potamia, Tasos

Achillion Hotel е на 500 м оддалеченост од плажата во Скала Потамиа и 1 км од Golden Beach. Хотелот нуди базен и појадок во барот околу базенот, паркинг. Собите се со поглед на море или на маслиници кои го ...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*31.03.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ANTI 2 – Polihrono, Kassandra

Anti 2 се наоѓа на само 30 м оддалеченост од плажата. Сместувачките единици се на приземје и на прв кат. Наменети се за сместување на 3 или 4 лица. Сите апартмани имаат опремен кујнски дел, купатило, ...

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel SIMEON *** – Metamorfosis, Sithonia

Hotel Simeon - Сместен недалеку од паркот и плажата. Реновиран 2008 год., а 2016 нов ресторан, бар, игралиште, нов базен со џакузи и детски базен. Вкупно 90 соби. Содржини: 2 базени со детски дел, бесплатен интернет,...

ЛЕТО 2022

15-20% ПОПУСТ/*30.04.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

BLUE DREAM PALACE Hotel ***** – Tripiti, Tasos

Blue Dream Palace hotel се наоѓа на убавата Трипити плажа, блиску до Лименарија. Хотелот е изграден така да сите сместувачки имаат поглед на море. Хотелот има „infinity“ базен, детски базен, внатрешен базен ...

ЛЕТО 2022

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MIRAGGIO THERMAL SPA Resort ***** – Kanistro, Kassandra

Луксузен, нов хотел со директен пристап до приватна, песочна плажа. Поседува марина за јахти, комфорни соби, ресторани, барови, нуди конференциски услуги, спа центар, базени, услуги за деца, висок квалитет на услуга

ЛЕТО 2022

20% ПОПУСТ/*28.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SOFIA – Leptokarija, Pieria

Sofia се наоѓа на околу 180 метри од плажата, во мирниот, нов дел на Лептокарија. Има потполно нови, убаво уредени трикреветни и четирикреветни апартмани, сместени на приземје, 1. и 2. кат. Сите ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PANAJOTIS – Polihrono, Kassandra

Panajotis се наоѓа во централниот дел на Полихроно, на околу 70 m од плажата. Располага со апартмани за сместување на две до четири лица. Сите сместувачки единици се на високо приземје и секоја е опремена со кујнски дел, ...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

JANIS – Sarti, Sithonia

Се наоѓа на 70 m oд плажата во стариот дел на Сарти и на само 20 m од главниот плоштад. Многу блиску, а сепак доволно далеку од буката, во потполно мирна улица. Оваа убава куќа во понуда има реновирани...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

VASSO NEW – Sarti, Sithonia

Се наоѓа на 140 m од морето, на угорнина покрај црквата. Освен градската плажа, во близина е и една мала увала со карпи и песок. Vasso new е на 2.кат од куќата Vasso и има потполно нови студија и апартмани. ...

ЛЕТО 2022

5+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ANDREA – Asprovalta, Strimonikos

Andrea – се наоѓа на 40-тина метри од шеталиштето и плажата во Аспровалта. Поседува четворокреветни, петокреветни и шестокреветни дуплекс апартмани, сместени во високо приземје и на прв кат. Секој ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KIPOS 1 – Nei Pori, Pieria

Kipos 1 се наоѓа на плажата во централниот дел на Неи Пори кај кафулето Marabu, во непосредна близина на куќата Tsambika. Во понуда се двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија, со француски...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Aparthotel PETRIDIS 2 *** – Pefkohori, Kassandra

Petridis е хотел од апартмански тип, опкружен со убаво уреден двор полн со зеленило, на околу 400 m од морето. Во понуда се студија за 2 и 3 лица (грчки брачен и стандарден кревет), сите на ...

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel THEOXENIA **** – Ouranoupoli, Athos

Hotel Theoxenia е на само 3 км од Уранополи. Само пат го дели од плажата со ситни камчиња, до која води подземен премин. Сите соби се пространи и опремени со клима уред, телефон, сателитска ТВ, ...

ЛЕТО 2022

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Aparthotel HELLAS – Paralia, Pieria

Се наоѓа на околу 150 m оддалеченост од плажата и центарот на Паралија, во мирниот дел во близината на паркот. Неодамна е реновиран. Поседува студија комплетно опремени за 2 - 4 лица. Има рецепција, ...

ЛЕТО 2022/

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

STELIOS – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во стариот дел на Сарти, на 180 m oд морето и 40 m од плоштадот. Апартманите се наоѓаат на приземје, прв и втор кат и имаат убави тераси со поглед кон уредениот двор пред куќата. Сите имаат SAT TV, ...

ЛЕТО 2022

5+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

VILLAGIO MAISTRO **** – Ag. Ioannis, Lefkada

Комплексот се простира на 12.000 м2 површина, на 600 м оддалеченост од плажа во Агиос Јоанис. Идеална локација за истражување на преубавите плажи на Лефкада, а близината на главниот град, за прошетки, пазарење,...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*28.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AUGUSTOS – Tripiti, Tasos

Куќата Аугустос се наоѓа на околу 250м од плажата Трипити која е една од најубавите плажи на Тасос и на околу 2 км од Лименарија. Овој комплекс се состои од два потполно нови дела, сместени во еден двор во кој има базен ...

ЛЕТО 2022

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

HOTEL JENNY ***– Siviri, Kassandra

Хотелот JENNY е лоциран на 150 метри од песочната плажа, во центарот на Сивири. Хотелот располага со 37 соби, 1/2 со брачен кревет, 1/3 со брачен кревет + нормално легло и 1/4 со еден брачен кревет и 2 ...

ЛЕТО 2022/

15% ПОПУСТ/*01.03.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

OLYMPION MELATHRON 3* Platamona, Pieria

Мал хотел во пријатно опкружување, со комфорни соби и квалитетна услуга. Во понуда се 65 соби. Нуди базен, бесплатен интернет, паркинг, лежалки со доплата, бар, ресторан. Собите имаат балкон, ...

ЛЕТО 2022

20% ПОПУСТ/*28.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

CHRISTINA VILLAGE LUXURY – Nea Vrasna, Strimonikos

Куќата се наоѓа на околу 400 м (околу 5 минути одење) од организираната плажа и на околу 100 м од црквата. Се наоѓа во мирниот дел од Неа Врасна, во убав амбиент, со голем двор опкружен со зеленило. ...

ЛЕТО 2022

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

TULI – Nei Pori, Pieria

Tuli се наоѓа на околу 220м од плажата во Неи Пори. Располага со трикреветни и четирикреветни апартмани (со кревети на кат), кои се на приземје. Сите сместувачки единици се опремени ....

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

EVGENIA – Nea Vrasna, Strimonikos

Evgenia – се наоѓа на влезот во Неа Врасна, во близина на бензинската станица и на околу 250 м од плажата. Објект од понов датум, располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија (со француски ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

POTAMAKI BEACH Hotel *** – Benitses, Corfu

Potamaki Beach Hotel *** е на 200 m oд центарот на Беницес, 11 km од градот Крф. Преку патот е ситно-камчеста плажа, каде се наплаќаат лежалките а чадорите се бесплатни. Хотелот нуди: комфорни соби, базени, ...

ЛЕТО 2022

6% ПОПУСТ/*01.03.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ESTIA – Leptokarija, Pieria

Estia се наоѓа во мирниот, нов дел на Лептокарија, на околу 70 метри оддалеченост од плажата. Располага со трокреветни и четирикреветни апартмани од понов датум, со кревети на расклопување во ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

NIKOS – Neos Marmaras, Sithonia

Nikos HOUSE e новоизграден објект, кој се наоѓа на околу 180 метри оддалеченост од градската плажа и во непосредна близина на игралиштето. Во понуда се двокреветни, трокреветни и ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

EXOTICA Hotel&Spa **** – Kalamaki, Zakintos

Bomo Exotica Hotel & Spa by Zante Plaza 4* е на 100 m oд центарот на Каламаки, 1 km oд Лаганас, 5 km од градот Закинтос. Од песочната плажа е оддалечен 400 м. Го чинат 7 трокатни згради и е комплетно реновиран 2017 год....

ЛЕТО 2022/

15% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ADONIS – Nei Pori, Pieria

ADONIS House се наоѓа меѓу стариот и новиот дел на Неи Пори, на неполни 100 м од убавата плажа. Во понуда се 1/2, 1/3 и 1/4 студија на кат. Сите сместувачки единици имаат основно опремена...

ЛЕТО 2022

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PAPUS – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во новиот дел на Сарти на околу 60 m oд брегот. Иако е со постар датум на градба, куќата е привлечна поради цената и дуплексите кои се ретки во Сарти. Се наоѓаат на високо приземје и на прв кат, имаат ...

ЛЕТО 2022

5+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SUN BEACH Hotel *** – Platamona, Pieria

Помал хотел сместен на песочната плажа помеѓу Неи Пори и Платамона. Реновиран е 2010 г. и има вкупно 88 соби. Содржи базен, бесплатен интернет, паркинг, сеф со доплата, лежалки со доплата, базен за деца ...

ЛЕТО 2022/

20-25% ПОПУСТ/*28.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ELLI – Neos Marmaras, Sithonia

Куќата се наоѓа во мала уличка на околу 20м од плоштадот и пристаништето од каде поаѓаат излетничките бродови и на околу 10 минути пешачење до градската плажа. Во понуда се трокреветни студија на 1. кат. ...

ЛЕТО 2022

5+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

IKOS OCEANIA Hotel ***** – Nea Moudania, Solunska regija

Луксузен хотел, изграден во модерен, медитерански стил. Составен е од главна седумкатна зграда  и 5 одделни згради во облик на амфитеатар. Оддалечен 2 км од Неа Моуданиа. Вкупно 290 соби.

ЛЕТО 2022

10-20% ПОПУСТ/*28.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

FILIPOS – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во стариот дел на Сарти во близина на црквата, на околу 140 m oд морето. Студијата за 2-4 лица се наоѓаат на високо приземје и на 2. кат. На 2. кат се наоѓаат новото 1/3 студио и 1/5 дуплекс. Студијата за 4 лица ...

ЛЕТО 2022

5+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DIMITRIS – Leptokarija, Pieria

Dimitris се наоѓа во центрлниот дел на Лептокарија, на околу 10 метри од плажата. Новоизградениот објект има двокреветни и трокреветни студија, сместени на 1. и 2. кат. Сите сместувачки единици имаат ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

FLOWER House & Bungalows – Toroni, Sithonia

Се наоѓа на сама плажа во склоп на хотелот Blue Sea. Студијата за 2, 3 или 4 лица се наоѓаат на приземје, додека апартманите за 4 лица и студијата за 3 лица на I кат. Сите имаат TV , клима вклучена во цената . Гостите...

ЛЕТО 2022

5+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

STATIS – Nei Pori, Pieria

Statis се наоѓа на околу 230 m оддалеченост од плажата. Објектот располага со двокреветни, трикреветни и четирикреветни студија, како и со четирикреветни апартмани. Сите се наоѓаат на приземје и на 2. кат и...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

THASSOS GRAND Resort ***** – Ag. Ioannis, Tasos

Thassos Grand Resort е нов луксузен хотел, сместен на морскиот брег. Agios Ioannis е плажа на јужниот брег од островот. Хотелот е опкружен со маслинови дрвја и со поглед кон планината Атос. Од пристаништето...

ЛЕТО 2022/

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KIRIAKIS – Sarti, Sithonia

Kiriakis е во центарот на Сарти, во пешачката зона. Оддалечена е од плажата околу 80 m. Располага со двокреветни и трокреветни студија. Секое е опремено со кујна, скромно купатило, трем тераса, ...

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

LOFOS – Kalamici, Sithonia

Се наоѓа на помалку од 20 m од плажа и е идеална за поголеми друштва. Студијата за четири лица се наоѓаат во височина на втор кат, бидејќи самата куќа е сместена на возвишение. Кујните се одделени (без врата) од ...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

TASOS – Neos Marmaras, Sithonia

Tasos - Се наоѓа во близина на игралиштето во Неос Мармарас, на околу 200 метри од градската плажа. Објектот располага со двокреветни и трокреветни студија и четирикреветни апартмани и дуплекси, дел од нив ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALEXANDROS – Parga, Jonski Breg

Alexandros се наоѓа во рамниот дел на Парга, оддалечена околу 100 m од плажата Piso Krioneri (мала градска плажа) околу 300 m од плажата Krioneri (главна градска плажа) и центарот на местото.

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

EFI 1 & 2 – Neos Marmaras, Sithonia

Efi 1 & Efi 2 - Се наоѓа во централниот дел на Неос Мармарас, на околу 120 метри од морето и на околу 900 метри од градската и Парадизо плажите. Објектот има реновирани студија на приземје - Efi 1 ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

VASILIS – Nei Pori, Pieria

Vasilis house е одлично лоцирана, на само 80 м оддалеченост од плажата. Во близина се многубројните ресторани, барови и продавници. Сите студија се наоѓаат на 1. и на 2. кат и сите имаат ...

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SUNSHINE – Nei Pori, Pieria

Sunshine се наоѓа на плажата во Неи Пори. Овој објект од постар датум има комфорни петокреветни и шестокреветни дуплекс апартмани, со и без поглед на море и двокреветни студија. На приземјето...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SPANOS – Sarti, Sithonia

Ова е една од најубавите куќи во новиот дел на Сарти и се наоѓа на само 20 м од плажа. Во понудата има студија со поглед кон морето и кон улицата. Двокреветните студија се наоѓаат во ниско приземје и на првиот кат. ...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MELINA – Polihrono, Kassandra

Melina се наоѓа во централниот дел на Полихроно, на околу 20 m oд плажата. Дворот на комплексот во кој се наоѓа овој објект излегува на шеталиштето и плажата. Има трикреветни студија...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SERGIO – Nei Pori, Pieria

Куќата се наоѓа на околу 250 m оддалеченост од плажата. Објектот располага со трикреветни и четирикреветни апартмани и четирикреветни и петкреветни дуплекс апартмани. 1/4 апартманите и 1/5 дуплексите...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

RENIA – Sarti, Sithonia

Се наоѓа на 180 m oд плажата во мирниот дел на стариот дел на Сарти. Два трикреветни апартмани се на приземје, вовлечени од улица, a две двокреветни и трокреветно студио се на прв кат. ...

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ELLINIKON LUX – Sarti, Sithonia

Новата куќа Ellinikon Luxury Apartments ELA ги прими првите гости во мај 2020 година. Се наоѓа во стариот дел на Сарти, на 150 m oд морето. Апартманите се на приземје, на 1. и на 2. кат. Сите имаат SAT TV, бежичен интернет ...

ЛЕТО 2022

5+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MAX HOLIDAYS – Olympic Beach, Pieria

Се наоѓа во централниот дел на Олимпик Бич, на паралелната улица со пешачката зона, на 120 м оддалеченост од плажата. Куќата е потполно реновирана во 2013 година. Студијата и апартманите се ...

ЛЕТО 2022/

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

FILIPPOS Hotel *** – Skala Rachoni, Tasos

Сместен на површина од 4000 m2 и опкружен со маслинови дрвја, Hotel Filippos дава на своите гости мирна и релаксирачка околина. Hotel Filippos нуди 30 соби опремени со телефон, фрижидер, ...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*28.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

LAGOMANDRA Hotel & Spa **** – Akti Lagomandra, Sithonia

Lahomandra Hotel & Spa припаѓа на комплексот Lagomandra Resort. Сместен е на една од најубавите песочни плажи на Ситонија. Го чинат 5 двокатни згради и вкупно 120 соби. Содржи: надворешен базен, бесплатен интернет во ...

ЛЕТО 2022

10-15% ПОПУСТ/*31.03.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

REGINA MARE Hotel *** – Paralia Katerini, Pieria

Мал, фамилијарен хотел во центарот на Паралиа, оддалечен само неколку чекори од плажата. Комплетно реновиран 2008 г. Вкупно 41 соба. Нуди бесплатен интернет на рецепција, бесплатен сеф, бар и ресторан...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KRIOPIGI Hotel **** – Kriopigi, Kassandra

Вкупно 150 комфорни соби. Содржини: бесплатен интернет, базен, надворешно џакузи, менувачница, мини-маркет, сувенирница, конференциска сала, сеф на рецепција /со доплата/, сауна, ...

ЛЕТО 2022

25% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KATERINA – Stavros, Strimonikos

KATERINA AMMOS House се наоѓа во самиот центар на Ставрос, на 30м од улицата која продолжува на пешачката зона и на 250м од градската плажа. Во понуда се неодамна реновирани 1/3 ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

GOLDEN BAY Aparthotel – Pefkohori, Kassandra

Апартхотелот Golden Bay се наоѓа во еден од најлуксузните делови на полуостровот Касандра, помеѓу Пефкохори и Ханиоти, на околу 30 метри оддалечен од плажата. Луксузен комплекс, распространет ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ELINOTEL APOLAMARE ***** – Hanioti, Kassandra

Apolamare Hotel е сместен на самиот морски брег, на само 5 мин од центарот на Ханиоти. Сите 86 соби и суитови се пространи и нудат балкони, фен, телефон, Тв со рамен екран, мини бар, клима уред, сеф. Хотел нуди: ресторан, ...

ЛЕТО 2022

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

STRATOS – Neos Marmaras, Sithonia

Се наоѓа на централна локација кај плоштадот со фонтана. Оддалечена е 60 м од морето и околу 5 минути пешачење од градската плажа. Во понуда се четирикреветни апартмани на вториот кат и шестокреветни ...

ЛЕТО 2022

5+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ANESIS – Neos Marmaras, Sithonia

Anesis се наоѓа на само 200 m од градската плажа. Студија за две до четири лица се наоѓаат во приземје, прв, втор и трет кат. Сите имаат ТВ, бежичен интернет и клима уред со доплата од 2 eur/ден. Некој ...

ЛЕТО 2022

5+10% ПОПУСТ/*23.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

CORAL Hotel *** – Skala Rachoni, Tasos

Hotel Coral се наоѓа во близина на селото Скала Рахони, на површина од 2000 м2 и на само 250 m од морето и песочната плажа. Хотелот е одличен избор за економичен и семеен одмор. Опкружен ...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*31.03.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KORALI – Polihrono, Kassandra

Korali се наоѓа во централниот дел на Полихроно, на околу 110 м од плажата. Во подуда има новоизградени трикреветни и четирикреветни студија, сместени на приземје. За прв пат гостите ги....

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ELKON – Asprovalta, Strimonikos

Elkon – се наоѓа во централниот дел на Аспровалта, на главната улица и околу 150 м од плажата. Во понудата има двокреветни студија и трокреветни, четирикреветни и петокреветни апартмани од понов датум, ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

NIKI – Stavros, Strimonikos

Куќата се наоѓа на околу 70 m oд плажа и околу 400 m oд центарот. Супермаркетот е на околу 250 m, a прв ресторан на 200 m. Сместена во новиот, мирен дел на Ставрос, во близина на уредена ...

ЛЕТО 2022

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ASTARTI 1 – Leptokarija, Pieria

Astarti e новоизграден објект, кој се наоѓа во центрaлниот дел на Лептокарија, на околу 140 метри од плажата. Во рамките на комплексот, кој е еден од најубавите во Лептокарија има базен, мини парк и рецепција. ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KANALI BEACH Hotel *** – Kanali, Ionian Coast

Хотелот е опкружен со многу зеленило, на 200 м од камчесто-песочна плажа. Во понуда е аквапаркот со 2 базена и 5 тобогани за возрасни и 4 за деца, џакузи, комфорни соби, ресторан, бар, паркинг, терени за кошарка, тенис, ...

ЛЕТО 2022/

5% ПОПУСТ/*30.04.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AMMON ZEUS Hotel **** – Kalithea, Kassandra

Сместен на широка, песочна плажа, хотелот нуди светли, пространи соби, ресторан, бар, интернет, теретана, добра услуга. Во вечерните часови на располагање Ви се најпопуларните ноќни клубови и дискотеки на Халкидики. ...

ЛЕТО 2022

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

LASKARINA – Potos – Thassos

Vila Laskarina е во самиот центар на Потос, на почетокот на пешачката зона и на само 30 m од плажа. Во нашата понуда се студија и апартмани наменети за сместување на 2 - 4 лица. Сместени се на втор кат. Студијата ...

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

TASOS – Nei Pori, Pieria

Куќата се наоѓа на околу 120 m оддалеченост од плажата. Објектот располага со двокреветни и трикреветни студија, како и со комфорни четворокреветни и петкреветни дуплекс апартмани...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

FOTINI – Sivota, Jonski Breg

Се наоѓа на феноменална локација, на околу 50 м од марината и околу 250 м од плажата Galikos Molos во Сивота. Куќата е неодамна реновирана и е една од најубавите во Сивота. Студијата и апартманите ...

ЛЕТО 2022

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

GOLDEN COAST Hotel & Bungalows **** – Marathonas, Attica

Golden Coast Hotel & Bungalows - Четворокатна зграда и двокатни бунгалови на плажа. Вкупно 450 соби. Содржини: ресторани и барови, 3 базени, 2 детски базена, тениски терени, детски клуб и игралиште...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*31.03.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MILINA HOLIDAYS, Milina, Pilion

Вилата се наоѓа на околу 200 m oд плажата, 1500 m до центарот на Милина, a на околу 400 m oд вилата се таверните, како и добро снбден минимаркет. Околу вилата е добро негувана градина, а ја надополнуваат базенот со чадорите...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

JOTA – Neos Marmaras, Sithonia

Jota - Се наоѓа на почетокот на Неос Мармарас, на околу 80 метри оддалеченост од плажата Парадизо. Објектот располага со двокреветни и трокреветни студија. Сите сместувачки единици имаат ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AEGEAN MELATHRON Thalasso Spa Hotel 5* – Kalithea, Kassandra

Хотелот се состои од 2 централни згради и комплекс на бунгалови од двете страни на патот, поврзани со подземен премин. 3 км е оддален од Калитеа. Делумно реновирани соби и лобито 2013 г. Вкупно 255 соби.

ЛЕТО 2022

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

JORGOS – Leptokarija, Pieria

Jorgos се наоѓа во централниот, најубавиот дел на Лептокарија, на само 10-тина метри од плажата. Има двокреветни и трокреветни полуапартмани, со француски кревети (потесни) по грчки стандарди и одвоена (со врата) ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

FANI Rooms – Platamona, Pieria

Се наоѓа на почетокот на главната улица во Платамона, на околу 80 m oд првата плажа. Оддалечена е само 80m oд маркетот „Larisa". Прва песочна плажа, Kalamaki e на само 250 m. Добра локација, одлична опременост и ...

ЛЕТО 2022/

20% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

HERIH – Golden Beach, Thassos

Herih е оддалечена околу 20 м од една од најубавите плажи на Тасос – Golden beach. Во понуда имаме двокреветни и трокреветни студија, сместени на 1. и на 2. кат, сите со директен или бочен поглед на море. ...

ЛЕТО 2022

10+10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

XENIA – Nea Vrasna, Strimonikos

Ksenia е оддалечена околу 40м од плажата во мирниот дел на Неа Врасна. Располага со четирикреветни и петкреветни дуплекс апартмани, сместени на високо приземје. Сите сместувачки единици имаат основно ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*01.02.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

CORFU SENSES Hotel *** – Ag. Ioanis Peristeron, Corfu

Corfu Senses 3* е на 5 km од Беницес и Мораитика, 17 km oд градот Крф. Опкружен со зеленило, сместен во прва линија, со комфорни и едноставни соби, ресторан, барови, паркинг, бежичен интернет бесплатен а интернет ...

ЛЕТО 2022

15% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

GRECOTEL COSTA BOTANICA ***** – Acharavi, Corfu

ријатно опкрушување, долга плажа, аква парк, удобни соби, ресторан, барови, базен, градина, мини маркет и бутик, детски базе, детски клуб и игралиште, spa центар со греан базен, џакузи, сауна, парна бања...

ЛЕТО 2022

10-15% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ANNA STAR Aparthotel – Potos, Tasos

Anna Star Aparthotel е идеално лоциран, се наоѓа на самиот морски брег, на песочна плажа, оддалечен околу 100m од центарот на Потос. Комплексот се состои од повеќе објекти. Има двокреветни, трикреветни и ...

ЛЕТО 2022

10% ПОПУСТ/*31.01.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

STAVRULA – Sarti, Sithonia

Понова куќа, која се наоѓа во новиот дел на Сарти, на 110 м од плажата. Куќата има двор со скара. Студијата се наоѓаат на високо приземје и на првиот кат. Четворокреветните студија на првиот кат имаат кревети ...