СИЦИЛИЈА

ЛЕТО 2020 - од Софија

Hotel Sporting Baia **** – Giardini Naxos

Sporting Baia 4* се наоѓа во јужното одморалиште Џардини Наксос на првата линија на крајбрежнита улица Via Lungomare Schisò, на само неколку чекори од песочната плажа.

од 515

ЕУР/ пакет 7 ноќи

Повеќе

Costa Verde **** – Cefalu, Sicilija

Аква-парк, полупансион со вклучени вино и вода, убава песочна плажа, на 5 минути од романтичното гратче Чефалу се карактеристики на Costa Verde 4*, како идеалниот избор за одмор на Сицилија...

ЛЕТО 2020 /

Промо цени

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel Albatros *** – Letojanni

Хотелот Албатрос 3 * се наоѓа во Летојани, со прекрасен поглед кон морето.

од 459

ЕУР/ пакет 7 ноќи

Повеќе

Hotel Nike **** – Giardini Naxos

Класичниот медитерански хотел Nike 4* е лоциран во Џардини Наксос, со поглед кон морето.

од 609

ЕУР/ пакет 7 ноќи

Повеќе

SALE

San Pietro *** – Letojani, Sicilija

Директен чартер лет Софија - Катанија од 04.05 – 28.09. – секоја сабота...

ЛЕТО 2019 /

Промо цени до 11.01.2019

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Acacia Resort 4* – Campofelice…, Sicilija

Acacia Resort & SPA е луксузен хотел 4*, со инфраструктура, квалитет на услугите, мебел и храната, како хотел со 5*...

Athena Village Resort **** – Ragusa, Sicilija

Парк-комплекс, рајска градина, поради убава, одлично одржувана градина и една од најдобрите плажи на Сицилија / Вкусната храна со домашни производи / Директен чартер лет Софија - Катанија од 04.05 – 05.10 – секоја сабота...

ЛЕТО 2020 /

Промо цени

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel San Vincenzo **** – Letojanni, Sicilija

Хотел San Vincenzo 4* е лоциран на крајбрежната улица, во Летојани.

ЛЕТО 2020 /

Промо цени

Повеќе

Grand Palladium Sicillia Resort 5* – Campofelice…, Sicilija

Убав комплекс – на самиот морски брег со сопствена плажа, во националниот парк Мадоние. Го краси убава градина, квалитетна храна сервирана на блок-маса и забава од утро до вече...

ЛЕТО 2020 /

Промо цени

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel