Vila Termag - Jahorina

ЗИМА 2020 / 2021

УСЛУГА

Наем

Локација

250 м од хотелот

БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА

Јахорина

Vila Termag Jahorina е дел од комплексот на Termag хотелот. Со планинскиот амбиент, кој ја краси внатрешноста, сигурно е една од најубавите вили на Јахорина. Од хотелската зграда е оддалечена 250 m. Секој од апартманите има камин, плазма ТВ, DVD, бежичен интернет, сателитска ТВ и телефон. Во понуда се 2 апартмани од типот А за макс. 5 лица и два апартмани од типот Б за макс. 10 лица.

Апартман тип A – спална соба со француски кревет, дневна соба со двосед на развлекување, камин, кујна и купатило. 

Апартман тип Б – 3 спални соби од кои едната со француски кревет, а две се со француски и по едно единечно легло, дневна соба со двосед на развлекување, камин, кујна и купатило.

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 40%, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel FESTA WINTER PALACE 5* – Borovets

Spiros – Agios Nikitas, Lefkada

Aeria Hotel ***+ – Astris, Thassos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel