Hotel Su **** Ohrid

ЛЕТО 2020

Превоз

Сопствен

Локација

Кеј - шеталиште
500м од центар

Македонија

Охрид

ЛЕТО 2020

ПАКЕТИ 3, 5, 7 И 10 НОЌЕВАЊА

Су Хотелот е лоциран на самиот брег од Охридското езеро, па нуди спектакуларен поглед на стариот град и познатите историски локалитети, како Самуиловата Тврдина и црквата Св. Јован Канео. Неговата идеална позиција, која е на само 10 минути оддалечена пешки од центарот, е одлична стартна позиција за истражување на Охрид.

Хотелот нуди 4 типа на сместувачки капацитети: Двокреветни стандард соби, Супериор соби и во новото крило смарт соби и апартмани. Сите се опремени со кабловска ТВ, интернет, телефон, клима уред, мини бар, фен, сет за кафе и чај, а во новото смарт крило и со сеф. На барање е достапно и бебешко креветче, полнач за телефон, пегла.

Хотелот нуди: бесплатен паркинг, собна услуга, конференциска сала, ресторан и бар.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува

Појадок, интернет, клима, телефон, бесплатен паркинг, туристичка такса

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Pirin Golf Hotel & Apartments – Razlog, Bansko

Exotica Hotel&Spa by Zante Plaza **** – Kalamaki, Zakintos

Anstel – Stavros, Strimonikos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel