Stream Resort *** - Pamporovo

ЗИМА 2018 / 2019 ПАМПОРОВО

Услуга

услуга ВВ / HВ

Локација

1 км од жичарата

Bugarija

Pamporovo

Апарт-хотел Stream Resort е отворен во текот на целата година. Сместен во борова шума, објектот е комбинација на традиционален бугарски стил и модерни содржини. Апартманите се комплетно опремени и нудат кабловска ТВ, централно греење и бесплатен бежичен интернет. Кујните имаат микробранови печк и трпезарии. Во понуда е и затворен базен со хидромасажна када и велнес центар со парна бања, финска сауна и простории за масажа, како и теретана. Во лоби барот и сите ресторани има камини. Гостите можат да ги користат и ски оставата и паркингот, а обезбеден е и трансфер до ски лифтот Малина. 

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање со појадок по лице, бесплатно користење на базен, сауна, парна бања, теретана, детско катче,  Wi-Fi, паркинг, ски остава за сопствена опрема, трансфер со ски центарот 2 (Малина), туристичка такса

Барање за резервација

Слични понуди

Sithonia Village Hotel *** – Gerakini, Sithonia

Katerina – Nei Pori, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel