Stefania House - Nikiti, Sithonia

ЛЕТО 2021

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

80 - 120 метри

Грција

Халкидики>Ситонија>Никити

Се наоѓа во новиот дел на Никити, на околу 80 м од плажата и шеталиштето. Куќата е комплекс од три објекти, од кои два се изградени во 2014 година. Сите студија имаат трпезарија со столици во студиото, како и гарнитура за седење на терасите. Куќата е сместена во мирниот дел и има голем двор со многу зеленило и палми. Центарот е само на неколку минути од куќата. Идеална е за семеен одмор, а исто така комплексот има и свој паркинг. Користењето на климата е вклучено во цената.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Iceberg *** – Bansko

AKIS – Sarti, Sithonia

Aleksandra House – Neos Marmaras

TALIZETI – Sarti, Sithonia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel