Sofia House - Ofrynio Beach, Strimonikos

ЛЕТО 2020

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

100 метри

Грција

Залив Стримоникос>Офринио

15% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 13.03.2020

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА СО 40% АВАНС И ДОПЛАТА ДО 01.05.2020

Лоцирана централно на околу 100 m oд плажа, во мирна улица а пак блиску до шеталиштето. Изградена пред неколку години. Квалитетно опремени студија и апартмани со комплетно опремени кујни (ел. шпорет). Паркинг во дворот (ограничен број), но може и на улица.

11.08.-18.08. (7) 1/2+1 STUDIO – 269€
18.08.-26.08. (8) 1/2+1 STUDIO – 269€ 

СЛИКИ И УСЛОВИ

Напомени 
  • две деца до 10 г можат да користат еден кревет/дете од 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
  • Користење на климата вклучено во цената
  • WI-FI  – вклучен во цената.
  • АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБИОТ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ПОРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.      

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Tosca Beach Hotel **** + – Kavala

Palm Beach Hotel & Bungalows 4* – Larnaca, Kipar

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel