Hotel Slavija ** - Popova Sapka

EСЕН 2020

Превоз

Сопствен

Локација

Македонија

Попова Шапка

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – 23. октомври 2020

Хотел СЛАВИЈА “Б” категорија и располага со 33 соби (двекреветни, трикреветни и четирикреветни) и 6 апартмани. Сите соби се со сопствена бања.

Хотелот располага со ресторан, тераса со поглед кон терените за скијање, сала за состаници, аператив бар, ТВ сала, продавница, сервис за изнајмување на ски опрема, билијард клуб, пинг-понг клуб, забавни игри, покриен базен и др.

Цени валидни до 31.10.2020

СЛИКИ И УСЛОВИ

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

  • Појадок и вечера
  • Користење на базен
  • Паркинг

 

 

Деца до неполни 6 год. со 2 возрасни – бесплатно

Деца од 6-12 год. на доп.легло – 30% попуст

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

ALEXANDRA – Psakoudia, Sithonia

Apart-Hotel Maria – Stavros, Strimonikos

Olympus Grand Resort ****+ – Leptokaria, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel