Sea Level Hotel **** - Polihrono, Kassandra

ЛЕТО 2021

Услуга

HB

Оддалеченост од плажа

5 m

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

ЦЕНИТЕ СЕ СО ПРЕСМЕТАНИ 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2021

Sea Level е нов хотел, изграден 2019-та година. Се наоѓа на 5 м од песочна плажа, каде што се лежалките, чадорите и пешкирите за плажа бесплатни. Од хотелските содржини во понуда се: бесплатен паркинг, бесплатна теретана, бесплатен интернет, базен, бар, бар на плажа, ресторан. Хотелот нуди вкупно 45 соби. Double Standard (~20 m2), Double Premium (~22 m2), Double Superior Side Sea View (~23 m2). Сите соби имаат: балкон, бањарки и папучи, сет за кафе/чај, кафемат, фен, мини фижидер, сателитска ТВ, интернет, клима, бесплатен сеф, телефон, даска за пеглање и пегла на барање.

 

*Прилагоден за лица со ограничена мобилност

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

За валидна резервација, со попуст, е потребна уплата од мин 10% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 21 дена пред пристигнување.

Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа според категоризација на објектот, на лице место, на рецепција.

 

2021 Cancellation policy:
13/04-19/07 & 30/08 – 15/10

Up to 8 days prior arrival no Fees
7-0 days and non show 2 nights will be charged

20/07- 29/08
up to 15days prior arrival no fees
14-0 days and non show 3 nights will be charged

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Cettia Beach Resort **** – Marmaris

Grand Park Hotel ***** – Bodrum

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel