Residence Villas Hotel **** - Stalida

ЛЕТО 2018

Локација

Сталида

Оддалеченост од плажа

30 метри

Грција

Острови>Крит>Хотели

Класичен стил, пространи соби и на чекор од баровите, таверните и дуќаните. Вкупно 52 соби.

Содржини:

 • бесплатен интернет на рецепција
 • базен
 • паркинг
 • игралиште за деца
 • лежалки со доплата
 • бар
 • ресторан
 • пинг понг, билијар

Соби:

 • балкон
 • фен
 • клима
 • фрижидер
 • кујна
 • телефон
 • ТВ

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

Цените се во ЕУР, плаќањето задолжително во денарска противвредност по курс 1 ЕУР = 62 МКД!

Во цената не е вклучена таксата за престој, се плаќа во хотелот!Услови за плаќање:

25% со резервација

25% во рок од 3 месеци по потврдата (не подоцна од 30.04.2018)

50% најдоцна 21 ден пред пристигнување 

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

ELENA – Sarti, Sitonija

XENIA – Nea Vrasna, Strimonikos

FABIO – Ksamil

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel