Portokali House - Parga, Jonski breg

ЛЕТО 2020

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

Грција

Јонски Брег>Парга

20% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 13.03.2020

10% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.05.2020

Vila Portokali се наоѓа во централниот, мирен дел на летувалиштето, во близина на шеталиштето и на околу 500 m од градската плажа. Во близина се сите потребни туристички содржини, неколку маркети, ресторани, пекарница, банка, rent-a-car агенции. Во понуда се двокреветни и трокреветни студија на прв кат. Сите студија се опремени со чајна кујна, купатило, ТВ, гарнитура за седење на тераса и клима уред (со доплата на лице место).

СЛИКИ И УСЛОВИ

Такса за престој во приватно смесување во Грција, во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума  во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Sithonia Porto Carras Grand Resort ***** – Porto Carras

Karavia Lux Inn Apartments – Afissos – Pilion

Apart-hotel Karaoulanis Beach – Agios Joanis, Pilion

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel