Ponti Beach Hotel ** - Vasiliki

ЛЕТО 2019

Услуга

ВВ / НВ

Оддалеченост од плажа

300 метри

Грција

Острови>Лефкада

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАН ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019

Мал, едноставен хотел, сместен на возвишениоето со преубав панорамски поглед кон морето. Се наоѓа во местото Василики, на 39 км оддалеченост од Лефкас. Нуди ресторан, бар, базен, интернет. Продавници и барови се на 50-тина метри од хотелот. Реновиран 2015 година.

 

Во понуда се 63 сместувачки единици, а поголем број се со поглед на море. Собите се опремени со клима, телевизор, фрижидер, телефон,Wi-Fi, фен, балкон.

ЦЕНОВНИК ЛЕТО 2019 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019

 

*Хотелот го задржува правото на измена на цени без претходно известување

ГАЛЕРИЈА

За резервација е потребна уплата од 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа 21 ден пред поаѓање.

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Nafs Hotel **** – Navpaktos, Ahaia, Peloponez

VERGINA – Hanioti, Kassandra

Ammon Garden Hotel *** – Pefkohori, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel