Platinum Casino & Hotel **** - Bansko

ЗИМА 2022 / 2023

Услуга

HB

Локација

500 м од гондолата

Bugarija

Bansko

Hotel Perun & Platinum Casino Bansko се наоѓа на 500 м од гондолата.

Содржини: отворен и затворен базен, сауна, амам, џакузи, теретана, паркинг, бежичен интернет, 3 ресторана, лоби бар, вински подрум, казино, детско игралиште, ски остава, трансфер до гондолата, менувачница. лифт, фризерски салон, козметички салон

Соби: ТВ со кабловски канали, мини-бар, фен, само некои со балкон, сеф, телефон, бањарка, папучи

*Прилагоден за лица со попречена мобилност

 

*Цените се од информативен карактер и препорачуваме секогаш да ја проверите директно во агенција!

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30% од вкупната сума во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација а најдоцна 21 ден пред поаѓање, за Нова година 30 дена пред поаѓање.

Можеби ќе Ви се допадне

HRISTINA – Hanioti, Kassandra

FINIKAS GARDEN – Nikiti, Sithonia

PANOS – Polihrono, Kassandra

KYPRIANOS 2 – Edipsos, Evia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel