Plataria Seaside Hotel *** - Plataria, Ionian Coast

ЛЕТО 2020

Услуга

HB

Оддалеченост од плажа

на плажа

Грција

Јонски Брег>Платариа

30% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 31.03.2020 ЗА ПРЕСТОЈ ОД 29.05-17.06.2020 И ОД 16.09 – 30.09.2020 /ФАМИЛИЈАРНИ СОБИ/

20% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 31.03.2020 ЗА ПРЕСТОЈ ОД 29.05-17.06.2020 И ОД 16.09 – 30.09.2020 /ДВОКРЕВЕТНИ СОБИ

Хотелот е смсетен во мала, скриена увала блиску до селото  Платариа. Составен е од 5 бунгалови опкружени со зеленило, секој со 4-5 соби, на прекрасната песочна плажа. На 10 км од Сивота и 8 км од Игуменица.  
Содржини: рецепција, ресторан, бар на плажа, бесплатни лежалки и чадори со нарачување на пијалок, бесплатен бежичен интернет, таверна, паркинг. Соби: сите соби се реновирани за сезона лето 2018, со нов намештај, реновирани купатила, SAT TV, A/C, балкони.

*Појадок се служи на шведска маса а вечерата со класично послужување и избор од 3 јадења, салати и слатки на шведска маса.

*Хотелот го задржува правото на измена на цени без претходно известување!

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума, во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

 

Такса за престој се плаќа на лице место и зависи од категоризација на објектот.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ





Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.



© Copyright 2018 Art of Travel