Planinarski dom Midzor - Stara Planina

ЗИМА 2020 / 2021

Услуга

ВВ / НВ / FB

Оддалеченост од ски лифт

Црн Врв
Во непосредна близина на скијалиштето

Србија

Стара Планина

Planinarski dom ”Midžor” се наоѓа на 1580 m.n.v. под врвот „Babin Zub“ на Стара планина. Поседува 65 легла во 14 соби, ресторан и камин сала.

 

ГАЛЕРИЈА

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА:

Полн пансион: сет мени (услуга започнува со вечера, завршува со ручек)

Полупансион: сет мени

Ноќевање со појадок: сет мени

интернет, паркинг пред објектот

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА:

туристичка такса 

хотелско осигурување 

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel