Apart-hotel Pirin Place *** - Bansko

ЗИМА 2018 / 2019 БАНСКО

Услуга

услуга Наем

Локација

200 м од гондолата

Bugarija

Bansko

Pirin Place се наоѓа отспротива од ски лифтовите.

Соби: чајна кујна, бежичен интернет, ТВ со сателитски програми

Содржи: лифт, рецепција, мини-маркет, ски остава, паркинг /со доплата/ 

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува: 1 ноќевање на база наем за сместувачка единица според максимално дозволениот број на лица, ски остава за сопствена опрема, туристичка такса

Барање за резервација

Слични понуди

Hotel Board **** – Jahorina

ANDREA – Asprovalta, Strimonikos

KASSANDRA PALACE Hotel ***** – Kriopigi, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel