Hotel Perun Lodge - Bansko

ЗИМА 2019 / 2020 БАНСКО

Услуга

НВ

Локација

300 м од гондолата

Bugarija

Bansko

Perun Lodge е сместен на само 3 мин. од гондолата. Нуди бесплатен бежичен интернет во лобито, бесплатен трансфер до ски лифтот, два ресторани, лоби бар, Спа центар со затворен базен, фитнес центар, детска игрална, остава за ски опрема. Поголем број на соби имаат балкон, а во некои е и чајна кујна со микробранова печка и ел. бокал.

 

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање на база полупансион, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, остава за сопствена ски опрема, бежичен интернет на рецепција, трансфер до гондолата, туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Барање за резервација

Слични понуди

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel