Konaciste Perla - Zlatibor

2018 / 2019 ГОДИНА

Локација

центар на Златибор
Услуга наем

Оддалеченост од центарот

центар Златибор

Србија

Златибор

Коначиште Перла се наоѓа во самиот центар на Златибор, на шеталиштето. Објектот е нов и е од апартмански тип на сместување. Во понуда се 9 апартмани и 3 студија со површина од 30 – 50 м².

Апартманите се со една спална соба со брачен кревет, дневна соба каде е тросед или аголна гарнитура на развлекување, чајна кујна и купатило. Наменети се за сместување на 4 лица. Сите апартмани имаат телевизор во спална и дневна соба, фрижидер

Студија имаат брачен кревет и џакузи во истата просторија, како и купатило. Наменети се за сместување 2 лица.

Во понуда е и бежичен интернет, лифт, рецепција.

ГАЛЕРИЈА

Цената вклучува:

  • наем на студио/апартман на ден

Цената не вклучува:

  • Такса за престој и осигурување 1,4 еур на ден по лице, деца од 7-15 г плаќаат 0,8 еур на ден, деца од 0-7 г плаќаат само осигурување 0,2 еур на ден

          Се плаќа со резервација!

  • За валидна резервација потребна е уплата од мин 50% од вкупната сума. Целосна уплата 20 дена пред поаѓање.

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel