Perdikia Beach Hotel *** - Oludeniz, Fethiye

ЛЕТО 2020

Услуга

HB

Оддалеченост од плажа

300 m

Турција

Фетије

За повеќе информации за хотелот кликни на линкот

PERDIKIA BEACH HOTEL

ГАЛЕРИЈА

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Messina Resort Hotel **** – Messinia, Peloponez

Hotel Kelly **– Agios Ioannis – Pilion

Lito Hotel 3* Rhodes

Alexandra 1 – Nikiti, Sithonia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel