Aparthotel Park Lakeside **** - Ohrid

ЛЕТО 2020

Превоз

Сопствен

Локација

3км од центар
на плажа

Македонија

Охрид

ЛЕТО 2020 – ПАКЕТИ 3, 5 И 7 НОЌИ

Хотелот е позициониран на најидеалниот дел од езерскиот брег, на само 3 километри од Охрид. Поседува 27 апартмани, 19 двокреветни соби и 3 резиденцијални (претседателски) апартмани, сместени на првиот и вториот кат, ресторан со 220 места, поделен на идеална половина внатре и на терасата покрај езерото. Хотелот поседува и лифт, сала за состаноци, надворешен базен кој што можат да го користат гостите на хотелот /оваа година поради пандемијата тоа не е возможно/. Сите сместувачки капацитети се опремени со безжичен интернет, балкон, фен, клима уред, ел. бокал, мал фрижидер, поедини со чајна кујна и трпезариска маса.

*Хотелот е прилагоден за лица со пречки во движење

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува

Ноќевање со појадок, интернет конекција, паркинг, туристичка такса

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Breza *** – Borovets

Sole a Mare House – Neos Marmaras

Olympia – Nei Pori, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel