Park Beach Hotel *** - Limassol, Kipar

ЛЕТО 2019

Услуга

BB / HB / FB / All

Оддалеченост од плажа

100 m

Кипар

Лимасол

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАН ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019

Лимасол е популарен туристички центар, совршен за семејства и љубителите на велосипеди – велосипедските патеки се протегаат долж морскиот брег. На 10 м од хотелот е автобуска станица. Песочната плажа е на 100 м од хотелот, а лежалките и чадорите се со доплата. Хотелот има базен, детски базен,  спа центар со доплата, теретана, комфорни соби, ресторан, бар. Вкупно се 111 соби: Twin Rooms Inland View/Sea View (~15 m2). Сите се опремени со: клима, купатила со кади, фен, Wi-Fi, sat TV, телефон, сеф, мини фрижидер /на барње и со доплата/, бокал за вода (на барање), балкон.

 

*Домашни миленици /на барање и со доплата/

Tip dodatnog ležaja je ležaj na razvlačenje.

ЦЕНОВНИК ЛЕТО 2018

 

*Хотелот го задржува правото на измена на цени без претходно известување!
*Секогаш проверете ја цената директно во агенција

СЛИКИ И УСЛОВИ

За резервација е потребна уплата од 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа 21 ден пред поаѓање.

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

 

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Lagomandra Hotel & Spa **** – Akti Lagomandra

Bellagio Hotel *** – Fourka, Kassandra

Eleana Hotel **– Agios Ioannis – Pilion

Hotel Festa Winter Palace 5* – Borovets

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel