Hotel Pamporovo **** - Pamporovo

ЗИМА 2021 / 2022

Услуга

BB / HВ

Локација

600 m од ски лифтот

Бугарија

Пампорово

Hotel Pamporovo 4* е сместен во срцето на Родопските планини, на само 600 м оддалеченост од ски лифтот Студенец, до кој што има обезбедено бесплатен трансфер за своите гости. Хотелот нуди: 2 ресторани, бар, спа центар со внатрешен базен, детски клуб, куглана, билијар, интернет, паркинг, лифт, теретана. Собите се опремени со ТВ, мини бар, сеф, фен, телефон. Студија имаат и софа на расклопување, а апартманите одделна спална соба. Некои сместувачки единици се со балкон. Престој за домашни миленици е дозволен, на барање и со доплата.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање по лице за одбраната услуга, бесплатно користење на внатрешен базен, теретана, сауна, џакузи, парна бања, паркинг /според расположивоста/, детско катче, ски остава, интернет во лоби, трансфер до ски лифтот Студенец /распоред на рецепција/

 

За валидна резервација потребна е уплата од мин. 35% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 10 дена пред поаѓање, за Нова година 30 дена пред поаѓање. Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден.

Барање за резервација

Слични понуди

EVROS – Sarti Beach, Sitonija

Hotel TONANTI 5* – Vrnjacka Banja

SMERALDO – Nea Vrasna, Strimonikos

POSEIDON PALACE Hotel **** – Leptokaria, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel