Palm Beach Hotel & Bungalows **** - Larnaca, Kipar

ЛЕТО 2019

Услуга

BB / HB / FB

Оддалеченост од плажа

на плажа

Кипар

Ларнака

Хотелот се наоѓа на 6 km oд центарот на Ларнака. Реновиран е 2015 година и е на само неколку чекори од камчесто-песочна плажа, каде се лежалките и чадорите бесплатни за гостите. Хотелот го чинат главната зграда и бунгалови и нуди 2 лифта, убава градина, содржини за најмалите, базени, ресторани, барови, спа центар. Вкупно се 228 соби во понуда: Twins GV (~22 m2), Doubles Superior GV/SV (~22 m2), Double Rooms FSV (~22 m2), Studios Bungalow Garden (~30 m2), Suites Royal FSV (~47 m2), Suites Royal Exclusive FSV (~47 m2), Suites Ambassador Pool View/Garden View (~47 m2), Suite Presidential Sea/Pool/Garden View (~60 m2). Сите се опремени со: клима, Wi-Fi, фен, телефон, мини фрижидер, сеф, SAT TV, ел. бокал, балкон. Помошен кревет е на расклопување.

 

СЛИКИ И УСЛОВИ

За резервација е потребна уплата од 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа 21 ден пред поаѓање.

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

 

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel i Planinarski del Konak **** – Popova Sapka

HOTEL GRAND TEMIZEL ***** – Sarimsakli

DION PALACE RESORT & SPA ***** – Litochoro, Pieria

Hotel Nike **** – Giardini Naxos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel