Palazzo di Zante Hotel & Water Park **** - Vasilikos, Zakintos

ЛЕТО 2020

Услуга

All

Оддалеченост од плажа

150 метри

Грција

Острови>Закинтос>Хотели

ЦЕНИТЕ СЕ СО ПРЕСМЕТАНИ 25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2020

Се наоѓа во областа Василикос, позната по природни убавини, бујна вегетација и песочни плажи. Брегот е дел од национален парк, каде што морските желки карета полагаат јајца. Хотелот нуди бројни содржини, добра услуга, комфорни соби, активен и забавен одмор поради аква паркот. Вкупно 181 соба. Содржини: бесплатен бежичен интернет на рецепција, базен, 2 водени тобогана, затворен базен, лежалки со доплата, базен за деца, детски клуб, анимација за деца, кошарка, пикадо, пинг-понг, тенис, билијар, 3 бара, ресторан, конференциска сала, сауна, теретана. Соби:, балкон, фен, клима, фрижидер, сателитска ТВ, телефон, сеф /со доплата/, интернет во собите со доплата.

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Las Palmeras 4* – Fuengirola, Costa del Sol

Rania Studios – Golden Beach – Tasos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel