Olga House - Scala Potamia, Tasos

ЛЕТО 2020

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

650 m

Грција

Острови>Тасос

20% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 13.03.2020 ЗА СМЕНИТЕ ОД 23.05 – 12.06.2020

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА СО 40% АВАНС И ДОПЛАТА ДО 01.05.2020 ЗА СМЕНИТЕ ОД 23.05 – 12.06.2020

15% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 13.03.2020 ЗА СМЕНИТЕ ОД 12.06 – 30.09.2020

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА СО 40% АВАНС И ДОПЛАТА ДО 01.05.2020 ЗА СМЕНИТЕ ОД 12.06 – 30.09.2020

Olga се наоѓа на главниот пат, 650 m оддалечена од плажата и исто толку од центарот на Скала Потамиа, во мирно опкружување. Куќата има убаво уреден двор, со детско игралиште и гарнитура за седење со скара. Во понуда се 1/2, 1/3 и 1/4 студија со кревети на кат. Имаат опремени кујни, купатила, тераси, LCD TV и клима уреди. Обезбеден паркинг простор е пред куќата. Прв маркет и пекарница се на околу  550 m oд куќата.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Olympia – Nei Pori, Pieria

Aktaia Boutique Hotel *** – Ammoudia, Ionian Coast

Aparthotel Anemolia – Edipsos, Evia

Hotel Zara **** – Bansko

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel