Olea Garden ex. Sithonia Village Hotel *** - Gerakini, Sithonia

ЛЕТО 2022

Услуга

HB

Оддалеченост од плажа

100 m

Грција

Халкидики>Ситонија>Хотели

Sithonia Village Hotel 3* е составен од десте двокатни бунгалови и централна зграда. Го красат убаво уреден двор со маслинови и борови дрвја. Во близина е на песочната пла. Едноставен хотел, со чисти соби, ресторан, интернет и квалитетна услуга. Хотелот нуди и бесплатен паркинг, бесплатни лежалки и чадори на плажа /ограничен број!/, бесплатен интернет кај рецепција.

Вкупно се во понуда 78 соби: Doubles Superior (~15 m2), Doubles Superior 3 pax (~15 m2), Doubles Superior 4 pax  BunkBed (~15 m2), Family Rooms (~22-25 m2). Сите имаат клима, сателитска ТВ, мини фрижидер, фен, балкон.

Поради често менување на цените и висината на попустите од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

Работно време: пон – пет /10:00 – 18:00/

СЛИКИ И УСЛОВИ

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

 

Cancellation Policy
8-2 days prior to arrival 50% 1 day prior to arrival 80%

Non-show/ Early Departure 100%

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Можеби ќе Ви се допадне

ACHILLION Hotel *** – Skala Potamia, Tasos

Perdikia Beach Hotel *** – Oludeniz, Fethiye

TASOS 2 – Nea Flogita, Solunska regija

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel