Oasis Messinia Hotel *** - Kalo Nero, Messinia, Peloponez

ЛЕТО 2021

УСЛУГА

BB / HB

Оддалеченост од плажа

10 метри

Грција

Пелопонез

ЦЕНИТЕ СЕ СО ПРЕСМЕТАНИ 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2021

Кало Неро е мало, мирно место со долги песочни плажи и чисто море. Овде можете да ги видите caretta caretta желки, што исто така потврдува дека се работи за еколошки чистата регија. Хотелот е мал и удобен, блиску до плажата, опкружен со многу зеленило. Нуди пространи соби, ресторан, бар, базен, интернет и е идеален за опуштен семеен одмор. Вкупно 32 соби. Содржини: ресторан, бар, бесплатен интернет, базен, паркинг, лежалки со доплата, детско игралиште, анимација (грчко вече, вече на танци). Соби: балкон, фен, фрижидер, клима, кујна – опремена, сателитска ТВ, телефон.

*Прилагоден за лица со попречена мобилност

ГАЛЕРИЈА

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 21 ден пред поаѓање.

Таксата не е вклучена во цена и се плаќа на лице место, според категоризација на објектот.

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Можеби ќе Ви се допадне

Eleni Beach – Pefkohori, Kassandra

Oliva – Parga, Jonnski Breg

Hotel BEČIĆI ** – BEČIĆI

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel