Aparthotel Nevada *** - Pamporovo

ЗИМА 2018 / 2019 ПАМПОРОВО

Услуга

услуга BВ / HВ

Локација

500 м од ски лифтот

Бугарија

Пампорово

Комплексот е опкружен со борова шума. Во понуда се студија и апартмани со балкон. Хотелските ски патеки се поврзани су останатите во ски центарот.

Хотелски содржини:

 • градина и тераса
 • лифт
 • детска игрална
 • теретана
 • сауна со доплата
 • паркинг /ограничен број/
 • гаража
 • бежичен интернет
 • бар
 • ресторан
 • ски остава
 • пинг-понг
 • автомат за пијалоци

Собите содржат:

 • пегла
 • фен
 • туш
 • чајна кујна
 • трпезариска маса
 • фрижидер
 • плоча за готвење
 • микровална
 • вентилатор
 • кабловска ТВ
 • садови
 • интернет
 • балкон
 • камин
 • сеф

*Прилагоден на лица со попречена мобилност

Пријавување по 14:00 ч. , одјавување до 12:00 ч.

СЛИКИ И УСЛОВИ

цената вклучува1 ноќевање по лице за избраната услуга, користење на бежичен интернет и надворешен паркинг, пинг-понг, ски остава за сопствена опрема, туристичка такса

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel