Nafs Hotel **** - Navpaktos, Ahaia, Peloponez

ЛЕТО 2021

Услуга

BB / HB

Оддалеченост од плажа

10 метри

Грција

Пелопонез

Мал, модерен хотел во центар на Нафпактос, на самиот брег карши плажата. Оддалечен 150 м од пристаништето. Нафпактос е втор по големина град во регионот. Петокатна зграда со комфорни соби, кафетерија, базен, интернет. Вкупно 42 соби. Содржини: кафетерија, бесплатен интернет, базен, конференциска сала, лежалки бесплатни. Соби: балкон *поголем број, фен, сеф – бесплатен, клима, мини-бар со доплата, ТВ, телефон.

ГАЛЕРИЈА

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30%, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 21 ден пред поаѓање.

Такса за престој се плаќа на лице место, по сместувачка единица на ден и зависи од категоризација на објектот.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

ELENA – Polihrono, Kassandra

Hotel Festa Winter Palace 5* – Borovets

EL GRECO – Nei Pori, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel