MPM Mursalitsa Hotel *** - Pamporovo

ЗИМА 2019 / 2020 ПАМПОРОВО

Услуга

Локација

500 м од гондолата

Бугарија

Пампорово

MPM Mursalitsa Hotel е сместен во мирниот дел, опкружен со борова шума, на 500 m од ски терените. Центарот на Пампорово е оддалечен 5 км. Хотелот нуди: ресторан со тераса, бар, спа центар со внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, теретана, бесплатен бежичен интернет, просторија со игри, бесплатен надворешен паркинг, лифт, сеф со доплата.

Собите имаат сателитска ТВ, фен, минибар, телефон, простор за седење, балкон.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање на база полупансион, користење на внатрешен базен, парна бања, теретана, надворешен паркинг, трансфер до првиот ски лифт /распоред на рецепција, интернет, туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

Барање за резервација

Слични понуди

Hotel Koviou Holiday Village **** – Nikiti

All Senses Nautica Blue Exclusive Resort 5* Rhodes

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel